مدیر آموزش و پرورش گناباد خبرداد: زندگینامه شهدای معلم و دانش آموز گناباد در قالب کتاب چاپ می شود

دسته: فرهنگي
دوشنبه - 23 بهمن 1396
زندگینامه شهدای معلم و دانش آموز گناباد در قالب کتاب چاپ می شود

مدیر آموزش وپرورش گناباد گفت: همزمان با برگزاری اولین همایش علمی و پژوهشی شهدای دانش آموز گناباد کتاب زندگینامه و وصایای معلم و دانش آموز این شهرستان چاپ خواهد شد.

هادی محمدپور مدیرآموزش و پرورش گنابادبه گزارش پایگاه خبری گناباد، هادی محمدپور ظهر دوشنبه در نشتی خبری اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش انتقال میراث گرانبهای دفاع مقدس به نسل های آینده می باشد.

وی افزود: در شهرستان گناباد تعداد ۶۶ شهید دانش آموز و فرهنگی داریم در صورتی که شهرستان های همجوار با داشتن جمعیت بیشتر تعداد شهدای کمتری دارند و این یک مزیت برای ما است.

مدیر آموزش وپرورش گناباد ابراز کرد: تمامی تیم برگزاری این همایش فرزندان شهدا هستند و در صورتی که اداراتی مانند بنیاد شهید سرفصلی برای این گونه همایش ها دارند ولی آموزش وپرورش گناباد بدون هیچ بودجه ای اقدام به برگزاری این همایش کرده است.

وی با اشاره به مصوب شدن این همایش در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان عنوان کرد: همایش علمی و پژوهشی شهدای دانش آموز گناباد ۲۲ اسفند همزمان با روز شهید و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

محمد پور با ذکر خاطری از شهادت یکی از گنابادی ها در آغوش آقای کاظمی معاون وزیر آموزش و پرورش بیان داشت: سایت این همایش نیز راه اندازی شده و هم کنون وصایا،خاطرات و دل نوشته های شهدا در آن بازگذاری شده است.
مدیر آموزش وپرورش گناباد تصریح کرد: در شهرستان گناباد ۹ شهید فرهنگی ۶۶ شهید دانش آموز و ۲۲ شهید وابسته فرهنگی داریم.

محمدپور خاطرنشان کرد: تاکنون تعداد ۶۲ مقاله دانش آموزی و ۴۳ مقاله در بخش آزاد به دبیرخانه این همایش رسیده است.

گفتنی است این همایش ۲۲ اسفند ماه در شهرستان گناباد برگزار خواهد شد و علاقمندان تا ۱۰ اسفند مهلت دارند مقالات خود را به این همایش ارسال نمایند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2752 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: