رئیس شورای شهر بخش کاخک گنابادتشییع دو شهید گمنام در کاخک همزمان با روز شهادت حضرت زهرا(س)

دسته: دسته‌بندی نشده , فرهنگي , کاخک
دوشنبه - 30 بهمن 1396
تشییع دو شهید گمنام در کاخک همزمان با روز شهادت حضرت زهرا(س)

رئیس شورای شهر بخش کاخک گناباد گفت: همزمان با شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) کاخک گناباد میزبان دو شهید گمنام خواهد بود.

شهدای گمنامحجت الاسلام حمید مقیمیان در گفتگو با پایگاه خبری گناباد، اظهار کرد: چند ماهی می شود که در شورای اسلامی کاخک بحث میزبانی شهدای گمنام مطرح شده بود که با پیگیری های لازم خوشبختانه این سعادت نصیب مردم این شهر برای میزبانی از شهدای گمنام شد.

وی افزود: مردم گناباد و بخش کاخک روز دوشنبه در محل مرقد شیخ محمدتقی بهلول گنابادی به استقبال این شهدا خواهند رفت و پس از گلباران در ورودی مصلی امام خمینی (ره) گناباد منتقل شهر کاخک خواهند شد.

رئیس شورای شهر بخش کاخک گناباد خاطرنشان کرد: از روزی که خبر حضور شهدا در کاخک را دریافت کرده ایم کمیته های مختلفی تدارک دیده  که به برکت وجود شهدا فضای شهر کاخک طی این چند روز بسیار معنوی شده است.

مقیمیان ابراز کرد: در شب شهادت حضرت زهرا(س) در محل امامزاده سلطان محمد عابد با حضور اقشار مختلف مراسم وداع با شهدا همراه با سخنرانی و مدیحه سرایی انجام خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه های این مراسم افزود: مردم شهید پرور شهرستان گناباد روز سه شنبه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س) این دو لاله را بر روی دستان خود تشییع و در محل پارک شهرداری کاخک خاک سپاری خواهند کرد.

رئیس شورای شهر بخش کاخک گناباد تصریح کرد: اعتقاد داریم حضور شهدای گمنام در بخش کاخک فضای معنویی را ایجاد خواهد کرد و شورای شهر این بخش نیز تمامی برنامه های فرهنگی خود را با محوریت این شهدا برنامه ریزی خواهد کرد.

مقیمیان خاطرنشان کرد: تعداد ۱۱۰ شهید در بخش کاخک حضور دارند و این دو فرزند روح الله اولین شهدای گمنام بخش کاخک گناباد می باشند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2552 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: