مدیر آموزش و پرورش گناباد خبرداد: آماده سازی مراکز اسکان برای پذیرایی از مسافران نوروزی گناباد

دسته: دسته‌بندی نشده , گردشگری
شنبه - 26 اسفند 1396
آماده سازی مراکز اسکان برای پذیرایی از مسافران نوروزی گناباد

مدیر آموزش و پرورش گناباد از تجهیز مدارس، خانه معلم و یک مرکز رفاهی برای پذیرایی از میهمانان نوروزی خبر داد.

هادی محمدپور مدیر آموزش و پرورش گنابادهادی محمدپور در گفتگو با پایگاه خبری گناباد،در خصوص اقدامات ستاد سفرهای نوروزی اداره آموزش و پرورش گناباد اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده از ۲۸اسفندماه ۱۲ آموزشگاه و ۲خانه معلم  گناباد برای پذیرایی از مسافران نوروزی و معرفی میهمان نوازی مردم گناباد آماده خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه اقامت میهمانان در ماندگاری آنها در شهرستان حائز اهمیت افزود: به همین دلیل امسال نسبت به افزایش اماکن اسکان اقدام شده و برای  اولین مرتبه آموزشگاه روستای هدف گردشگری ریاب آماده استفاده میهمانان خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش گناباد ابراز کرد: در سال گذشته برابر گزارش ستاد سفرهای نوروزی شهرستان ۲۵۰ هزار نفر از مناطق گردشگری گناباد دیدن کردند که امسال با تهیه اسکان و تجهیزات مناسب با افزایش دو برابری مسافرین روبرو باشیم.

وی محل ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی گناباد را در اداره آموزش و پرورش اعلام کرد و افزود: مدارس و مراکز رفاهی شهرستان گناباد از ۲۸ اسفند به طور شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مسافران است و در جلسات توجیهی تاکید شده است همکاران مستقر در ستاد مرکزی و مراکز اسکان ،تکریم لازم از میهمانان را داشته باشند همچنین بنرهای راهنما در ورودی های شهر  نصب می شود تا راهنمایی مناسب تری صورت گیرد.

محمدپور اظهار کرد: بدون شک این اقدام در جهت افزایش رضایت هموطنان، معرفی فرهنگ میهمان نوازی مردم گناباد و معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان به مسافران نوروزی است.

وی تصریح کرد: چهارنفر از همکاران ما از ابتدای شروع اسکان نوروزی آماده خدمت رسانی به مسافران و میهمانان نوروزی در ستاد مرکزی اسکان شهرستان گناباد خواهند بود.

مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: نوروز ۹۷ با همکاری شهرداری و اداره میراث فرهنگی و گردشگری گناباد بسته های فرهنگی، بروشور و نقشه هایی برای گردشگران تهیه و به آنان اهدا خواهد شد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2837 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: