رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خبرداد: بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفر از بقاع متبرکه گناباد

دسته: دسته‌بندی نشده , فرهنگي , کاخک , گردشگری
چهارشنبه - 15 فروردین 1397
بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفر از بقاع متبرکه گناباد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گناباد گفت: با رشد 18 درصدی بازدید کنندگان نوروزی بیش از 100 هزار نفر از این بقاع در گناباد دیدن کردند.

امامزاده سلطان محمد عابد کاخکحجت الاسلام حسن تقوی ظهر چهارشنبه در گفتگو با پایگاه خبری گناباد اظهار کرد:  طرح ارامش بهاری از ۲۵ اسفندماه تا ۱۵ فروردین در ۶ بقعه گناباد اجرایی شده است.
وی افزود: در طی اجرای این طرح بیش از یک صدو ۳۷ هزار نفر از بقاع متبرکه دیدن کردند که از این تعداد بسیت و شش هزار و ۲۸۳ نفر از امکانات اسکان در بقاع استفاده کرده اند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه با اشاره به برنامه های مختلف درزمان تحویل سال و در طی ایام نوروز ابراز کرد: در تمامی این بقاع خیمه های معرف برپا شده که بیش از ۱۰ هزار نفر از این خیمه ها دیدن کرده اند و به هزار مورد سئوال شرعی پاسخگویی شده و ۴۳۹ مورد نیز مشاوره وقف صورت گرفته است.
تقوی تصریح کرد: ۱۲ مسابقه فرهنگی، حضور ۳ مبلغ اعزامی کشوری واستانی و ۳ مبلغ بومی ، همچنین توزیع اقلام فرهنگی اهدائی ، کلنگ زنی پروژه سالن ۲۵۰۰ نفری شهداء بقعه متبرکه سید محمد عابد ع کاخک ، غبار روبی و عطر افشانی ضریح مطهر بقاع و آماده باش خدام از ویژه برنامه های فرهنگی طرح آرامش بهاری سال  ۹۷ بود است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2552 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: