مدیر آموزش و پرورش گناباد خبر داد:اسکان نوروزی بیش از ۹ هزار نفر در مدارس گناباد

دسته: دسته‌بندی نشده
شنبه - 18 فروردین 1397
اسکان نوروزی بیش از ۹ هزار نفر در مدارس گناباد

مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: اسکان نوروزی با توجه به ظرفیت های آموزش و پرورش برعهده این نهاد بود که در مجموع بیش از 9 هزار نفر در مدارس اسکان پیدا کردند.

هادی محمدپور مدیر آموزش و پرورش گنابادهادی محمدپور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گناباد اظهار کرد: آموزش وپرورش گناباد مسولیت ستاد اسکان نوروزی شهرستان را  در سال ۹۷ بر عهده داشته است.
وی افزود: این اداره آماده سازی ۱۲ آموزشگاه، سه مرکز رفاهی و خانه معلم در سطح شهرهای گناباد، کاخک و بیدخت پذیرایی و میزبانی از مهمانان و مراجعین نوروزی را بر عهده داشته است.
محمدپور ابراز کرد: برای اولین بار آموزشگاه روستای گردشگری ریاب هم جهت اسکان نوروزی و همچنین استفاده از فضای مدرسه جهت پارکینگ گردشگران و بازارچه صنایع دستی مورد استفاده قرار گرفته است.
مدیر آموزش و پرورش گناباد خاطرنشان کرد: قریب به ۵۰ دانش آموز آشنا به زبان انگلیسی نقش راهنمای مسافرین و توریست های بازدید کننده از قنات قصبه را بر عهده داشته اند.
مدیر آموزش وپرورش گناباد گفت: در نوروز  ۵۰۰ تخت جهت اسکان تهیه  و با استفاده از فضاهای خوابگاه های مجهز سعی بر تکریم بیشتر مهمانان شد که در نوروز ۹۷ اداره آموزش و پرورش گناباد بیش از ۹ هزار نفر را در آموزشگاه های خود اسکان داده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2837 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: