رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنابادخبرداد:متخلفان اقتصادی در گناباد ۱۴۵ میلیون ریال جریمه شدند

دسته: صنعت و معدن
سه شنبه - 10 مهر 1397
متخلفان اقتصادی در گناباد ۱۴۵ میلیون ریال جریمه شدند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: متخلفان اقتصادی این شهرستان از ابتدای اجرای طرح تشدید نظارت بر عرضه کالا و خدمات طی 2 ماه گذشته به پرداخت 145 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

بازرسی اصنافبه گزارش پایگاه خبری گناباد،هادی ایزدی روز سه شنبه در کارگروه تنظیم بازار گناباد افزود: به دنبال افزایش قیمت کالاها و خدمات و لزوم تشدید نظارت بر عرضه کالاها و خدمات ۳۷۰ گشت مشترک با حضور نمایندگان دادستانی، فرمانداری و دیگر دست اندرکاران ذیربط از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد که در نتیجه آن ۵۵ فرم تخلف به میزان ۱۴۵ میلیون ریال برای متخلفان تنظیم و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.
وی با بیان اینکه طی این مدت به ۹۱ شکایت کتبی و تلفنی مردمی نیز رسیدگی شد اظهار داشت: برای تنظیم بازار و تعادل سازی در بازار مصرف ۳۵ تن گوشت منجمد مرغ، برنج و شکر به قیمت تنظیم بازار و ۴۰۵ حلقه لاستیک به نرخ تعاونی توزیع شد.
وی گفت: همچنین برای اصلاح سهمیه لاستیک حمایتی برای ناوگان حمل و نقل سنگین قرار است آخرین آمار این بخش از سیستم شماره گذاری پلیس راهور دریافت و به مراجع ذیصلاح ارسال شود و دارندگان کامیون سنگین درون و برون شهری نیز برای دریافت سهمیه تخصیصی ثبت نام کنند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2789 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: