توزیع بیش از ۹۰۰ حلقه لاستیک حواله ای در ناوگان باری شهرستان گناباد

دسته: راه و ترابری
یکشنبه - 20 آبان 1397
توزیع بیش از ۹۰۰ حلقه لاستیک حواله ای در ناوگان باری شهرستان گناباد

سرپرست اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان گناباد از توزیع 900 حلقه لاستیک ناوگان باری در این شهرستان خبر داد.

لاستیکبه گزارش پایگاه خبری گناباد و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خراسان رضوی، یونس ارشادی گفت: با توجه به افزایش قیمت و کمیاب شدن لاستیک که موجب بروز مشکلاتی در صنعت حمل‌ونقل کشور شده بود، خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و وزارت صنعت، معدن و تجارت توزیع لاستیک با ارز دولتی و بدون واسطه به صنوف ذی‌ربط واگذار شد.

وی افزود: در شهرستان گناباد طی سه ماه گذشته در راستای خدمات‌رسانی به رانندگان حوزه حمل کالا و با توجه به این‌که بیش از ۱۰۳۰‌دستگاه خودرو سنگین در سامانه کارت هوشمند حمل‌ونقل در شهرستان گناباد فعال هست تا این لحظه بیش از ۹۰۰ حلقه لاستیک حواله‌ای بین رانندگان دارای عملکرد برون‌شهری توزیع شد.

وی یادآور شد: هم‌اکنون با توجه به راه‌اندازی سامانه الکترونیکی توزیع لاستیک، رانندگان عزیز می‌توانند با مراجعه به انجمن صنفی رانندگان شهرستان و تکمیل فرم مربوطه به همراه برگ سبز خودرو جهت تایید عملکرد به اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان گناباد جهت ثبت‌نام لاستیک اقدام کنند.

ارشادی خاطرنشان کرد: رانندگانی که لاستیک حواله‌ای دریافت کرده‌اند به هیچ‌وجه حق فروش لاستیک را ندارند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف با متخلفان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

سرپرست اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان گناباد گفت: این روند تا هنگام تعادل قیمت لاستیک‌ها ادامه خواهد داشت.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2876 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: