محمد حسین یکتاستاد اربعین را در هر نقطه که می توانید برپا کنید

دسته: فرهنگي
پنجشنبه - 13 دی 1397
ستاد اربعین را در هر نقطه که می توانید برپا کنید

فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: هرجایی که ممکن است ستاد اربعین راه‌اندازی کنید زیرا اربعین نماد مسیر امام حسین (ع) است و در اربعین، امام حسین (ع) به جهانیان معرفی می‌شود.

محمدحسین یکتابه گزارش پایگاه خبری گناباد، محمد حسین یکتا چهارشنبه شب در همایش پرچمداران بصیرت شهرستان گناباد در محل مصلی امام خمینی (ره) این شهر اظهار داشت: خانواده شهدا مطمئن باشند خون شهدا هدر نرفته و امروز نیز اثرگذار است و اگر امروز مقام معظم رهبری می‌فرمایند افول آمریکا نزدیک است، این یک شعار نیست و واقعیت را بیان می‌کنند.

وی افزود: شاهد آن هستید که در ۴۰ سالگی انقلاب دشمن آتش را زیاد کرده ولی رهبری اعلام کرده‌اند که فرماندهی دشمن به هم ریخته و حرکات ترامپ نیز نشانه‌های این بهم ریختگی است.

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: دشمن یقین کرده کار آنها تمام است و مقام معظم رهبری نیز این را می‌دانند و هیچ شک و تردیدی ندارند و در این مدت دشمن هرچه توطئه کرده ایران قوی‌تر شده است.

یکتا عنوان کرد: اگر دشمن امروز داعش را بوجود می‌آورد ما ترسی نداریم؛ فراموش کرده‌اید در ۶ ماهه ابتدای سال ۶۰ منافقین ۱۷ هزار نفر را در ایران به شهادت رساندند؟ ما داعش را از سر گذرانده‌ایم.

وی با اشاره به برخی بیانات مقام معظم رهبری افزود: جنگ همچنان تمام نشده و فرمانده می‌فرماید جنگ زمانی تمام است که رزمندگان خاطرات خود را بنویسند و مردم شاهد این بودند که هرچه امام (ره) فرمودند تمامی آن‌ها محقق شده و امروز مردم می‌بینند که در دنیا شهدای ما ارزش و جایگاه خاصی دارند.

این راوی دفاع مقدس ادامه داد: رهبری هم ادامه دهنده راه امام راحل هستند؛ مقام معظم رهبری فرمود به برجام خوش بین نیستم؛ امروز برجام در چه وضعیتی است؟

یکتا عنوان کرد: رئیس جمهور آمریکا مخفیانه به یک پادگان نظامی در عراق سر می‌زند و این بی عزتی است: در تمامی نقاط و هرجایی که ممکن است ستاد اربعین راه‌اندازی کنید زیرا اربعین نماد مسیر امام حسین (ع) است و در اربعین، امام حسین (ع) به جهانیان معرفی می‌شود. به برکت رهبری حکیمانه امروز انقلاب اسلامی به سرعت در حال حرکت است و در حوزه علم در برخی رشته‌ها در جهان سرآمد هستیم.

وی افزود: دوران سختی را می‌گذرانیم و باید مراقب نفوذی‌ها باشیم و به حول قوه الهی در ۴۰ سالگی انقلاب به بلوغی خواهیم رسید که الگویی برای سایر کشورهای جهان خواهیم بود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2837 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: