بهره برداری از خانه جوان گناباد در هفته دولت

دسته: ورزشي
یکشنبه - 15 اردیبهشت 1398
بهره برداری از خانه جوان گناباد در هفته دولت

ساخت خانه جوان گناباد با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال در حال اجراست ودر هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضویبه گزارش پایگاه خبری گناباد،فرزاد فتاحیمدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در همایش گرامیداشت روز شورا‌های اسلامی در شهرستان گناباد گفت: با توجه به موقعیت و زیرساخت‌های گناباد، این شهر به عنوان یکی از هفت شهرستان مستعد احداث خانه جوان در خراسان رضوی شناخته شد.

وی با اشاره به نقش و جایگاه شورا‌های اسلامی شهر و روستا در توسعه زیرساخت‌های ورزشی و ترویج ورزش همگانی ادامه داد: پیشرفت ۷۰ درصدی خانه جوان گناباد افزایش مشارکت شورا‌ها لازمه توسعه زیرساخت‌های ورزشی و امور جوانان در مناطق شهری و روستایی است و باید تلاش بیشتری در این زمینه وجود داشته باشد.

حامد قربانی فرماندار گناباد هم در این همایش، جلب مشارکت شورا‌های اسلامی را از ارکان مهم تحقق طرح مثلث اقتصادی برای توسعهاشتغال و محرومیت‌زدایی اعلام کرد و افزود: در اجرای این طرح، احیای صنعت مورد تاکید قرار گرفته و ۱۶ واحد در مرحله اول شناسایی شده است.

وی تصریح کرد: ظرفیت بالای شورا‌های اسلامی برای توسعه و رونق اقتصادی مناطق شهری و روستایی باید با ایجاد فرصت‌های شغلی و رونق اقتصادی، زمینه ماندگاری جوانان را در این مناطق افزایش داد.

فرماندار گناباد گفت: ۲۰۹ نفر به عنوان اعضای شورا‌های اسلامی عضو ۱۱۴ شورای اسلامی شهری و روستایی در شهرستان گناباد هستند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2552 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: