رئیس فدراسیون تکواندو گناباد ظرفیت برگزاری رویدادهای جهانی تکواندو را دارد

دسته: ورزشي
شنبه - 25 خرداد 1398
گناباد ظرفیت برگزاری رویدادهای جهانی تکواندو را دارد

رئیس فدراسیون تکواندو گفت: در صورتی که فرودگاه گناباد آماده شود مسابقات جهانی را نیز می‌توانیم در این شهر برگزار کنیم.

تکواندوبه گزارش پایگاه خبری گناباد، سیدمحمد پولادگر شامگاه پنجشنبه در همایش تکواندوکاران شهرستان گناباد در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهر اظهار داشت: تکواندو یکی از ثمرات ارزشمند انقلاب اسلامی در حوزه ورزش است.

وی ادامه داد: ۲۰ سال روی سکوی جهانی بوده‌ایم و پر افتخارترین ورزشکار المپیکی از افتخارات ماست و تنها مدال المپیک در رشته خانم‌ها در رشته تکواندو است.

رئیس فدراسیون تکواندو تصریح کرد: در تمام کشور ایران در حال توسعه تکواندو هستیم و شعار ما هر خانواده یک تکواندو است.از حضور در گناباد خوشحالم  و همدلی و وفاق  یک اتفاق نادر است که در گناباد این مهم دیده می‌شود و این را که می‌بینم مسئولیت من چندین برابر می‌شود.

پولادگر عنوان کرد: شهرستان گناباد استعداد برگزاری یک رویداد کشوری را دارد که به زودی در این شهر برگزار خواهد شد.برگزاری این رویداد برای این است که این ظرفیت را به همه نشان دهیم و امیدوارم با این میزبانی تکواندو را در این شهرستان نهادینه کنیم و این فرهنگ را به همه صادر کنیم.

رئیس فدراسیون تکواندو تاکید کرد: در صورتی که فرودگاه گناباد آماده شود مسابقات جهانی را نیز می‌توانیم در این شهر برگزار کنیم. در رویدادهای بین‌المللی در قاره کهن، ایران نقشی اساسی را برعهده دارد و اگر شرایط این تورنمنت مهیا شود این تورنمنت را در گناباد نیز برگزار کنیم.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2552 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: