کمبود گاز در برخی روستاهای گناباد چالشی تازه برای مردم

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه - 22 آبان 1398
کمبود گاز در برخی روستاهای گناباد چالشی تازه برای مردم

کاهش دمای هوا روند افزایش تقاضای گاز مایع را تشدید کرده است اما ظاهرا کمبود گاز مایع در برخی روستاهای شهرستان گناباد سبب گلایه برخی ساکنان این روستاها شده است.

کپسول گازبا سرد شدن هوا در شهرستان گناباد میزان مصرف گاز افزایش یافته و در برخی روستاها همچنان از کپسول گاز استفاده می‌شود.

برخی از اهالی روستاهای «برجوک»، «رضو»، «کبوترکوه» و «نجم‌آباد» گناباد طی تماس با خبرنگار تسنیم از کمبود گاز مایع در این روستاها گلایه داشتند.

یکی از اهالی این روستاها به خبرنگار تسنیم گفت: هوا سرد شده و ما در برخی خانه‌ها از کپسول گاز برای بخاری یا آبگرمکن استفاده می‌کنیم اما با کلی مشغله دامداری و کشاورزی که داریم باید به دنبال کپسول گاز ساعت‌ها در صف باشیم یا از این کوچه به کوچه دیگر به دنبال تامین نیازمان برویم.

حاجی علی از اهالی نجم‌آباد نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: ماشین گاز دیر به دیر به روستا می‌آید و زمانی هم که ماشین برای تعویض کپسول مراجعه می‌کند تعداد کپسول‌ها کفاف روستا را نمی‌کند.

کمبودی در تامین گاز مایع مصرفی خانوارهای گناباد نداریم

علی نیروئی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شرق در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد  اظهار داشت: این شرکت هیچ گونه مشکلی در تامین گاز مایع مورد نیاز مصرف‌کنندگان ندارد. متأسفانه یکی از شرکت‌های موزع گاز مایع شهرستان گناباد در توزیع به موقع کپسول‌های گاز مایع تعلل نموده که در کمیته تخلفات این شرکت موضوع بررسی و برابر مقررات اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی وظیفه تامین گاز مایع را برعهده دارد و نظارت بر توزیع آن بر عهده سایر سازمان‌های نظارتی است اما تا پیگیری پرونده شرکت خاطی، سوخت مورد نیاز مردم از طریق سایر شرکت‌های موزع گاز مایع توزیع خواهد شد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2516 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: