۹۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان واجد شرایط اخذ رای هستند

دسته: سياسي
یکشنبه - 10 آذر 1398
۹۰ هزار نفر در حوزه انتخابیه گناباد و بجستان واجد شرایط اخذ رای هستند

فرماندار گناباد و رییس حوزه انتخابیه گناباد و بجستان گفت: ۹۰ هزار نفر در این حوزه انتخابیه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی واجد شرایط اخذ رای هستند.

انتخابات سال96 گناباد (3)به گزارش پایگاه خبری گناباد به نقل از ایرنا، حامد قربانی افزود: تعداد شعب اخذ رای انتخابات در شهرستان گناباد از ۹۱ شعبه در انتخابات قبلی به ۹۵ شعبه در انتخابات سالجاری افزایش می‌یابد و بر این اساس تعداد عوامل اجرایی انتخابات هم با ۶۵ نفر افزایش نسبت به دوره مشابه قبل به یک هزار و ۳۵۰ نفر می‌رسد.

وی با اشاره به تعامل بسیار خوب بین هیات‌های بازرسی و نظارت، عوامل اجرایی و دست اندرکار برگزاری انتخابات ادامه داد: ثبت نام از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه گناباد و بجستان همزمان با کشور از دهم لغایت شانزدهم آذر ماه جاری انجام می‌شود و ثبت نام از متقاضیان علاوه بر وزارت کشور در فرمانداری گناباد به عنوان مرکز این حوزه صورت می‌گیرد.

وی گفت: بعد از ثبت نام قطعی هر یک از نامزدها و بر اساس قانون، فعالیت آنان و حامیانشان به صورت دقیق رصد و با هرگونه تخلفات احتمالی، افترا و توهین در بخش‌های مختلف و فضای مجازی با قاطعیت برخورد می‌شود.

فرماندار گناباد افزود: مقدمات برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از فروردین ماه سالجاری آغاز شده و برنامه زمان بندی آن به فرمانداری‌ها ابلاغ شده و هیات بازرسی و کمیته‌های مربوطه در موعد مقرر در این شهرستان تشکیل شده است.

فرماندار بجستان هم پیش از این به خبرنگار ایرنا گفته بود: اعضای هیات بازرسی انتخابات در این شهرستان تعیین شدند.

حسین ابراهیمی کردیانی مهمترین وظیفه هیات بازرسی انتخابات را رصد فعالیت‌ نامزدهای انتخابات از منظر انطباق با قانون و عدم تبلیغات زودهنگام انتخاباتی ذکر کرد و افزود: شعار انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری “امنیت، سلامت، مشارکت حداکثری” است لذا همه دست‌اندرکاران ذیربط و فعالان سیاسی باید برای تحقق این مهم تلاش کنند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2482 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: