کشف بیش از ۶۴۷ کیلوگرم «مرفین و هروئین» در گناباد

دسته: دسته‌بندی نشده
یکشنبه - 29 دی 1398
کشف بیش از ۶۴۷ کیلوگرم «مرفین و هروئین» در گناباد

فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف محموله سنگین ۶۴۷ کیلو و ۶۰۰ گرمی مرفین و هروئین در بازرسی از خودرو تریلر و دستگیری ۲ سوداگر مرگ در "گناباد" خبر داد.

سردار محمدکاظم تقوی اظهار داشت: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر و در اقدامی اطلاعاتی، سرنخ هایی از حمل محموله سنگین مواد افیونی به وسیله یک دستگاه خودرو تریلر از جنوب کشور به مقصد مشهد به دست آمد.

وی افزود: تیم های ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر و ماموران ایستگاه شهید”سالاری” فرماندهی انتظامی شهرستان”گناباد” طی یک عملیات ضربتی موفق شدند خودرو تریلر مذکور را متوقف کنند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودرو توقیفی، ۵۷۵ کیلو و ۱۰۰ گرم مرفین و ۷۲ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین را کشف و در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند.

سردار تقوی گفت: با دستگیری ۲ سوداگر مرگ که از عاملان اصلی قاچاق موادافیونی از استان‌های جنوبی کشور به خراسان رضوی، مشهد و تهران بودند، پرونده اعضای این باند بسته شد.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی در پایان با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آنها خواست؛ هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2552 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: