امام جمعه گناباد در جمع بسیجیانانقلاب اسلامی، یادگار حضرت امام (ره) و شهدا، با پرچم داری مقام معظم رهبری است

دسته: فرهنگي
شنبه - 19 بهمن 1398
انقلاب اسلامی، یادگار حضرت امام (ره) و شهدا، با پرچم داری مقام معظم رهبری است

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی: اگرچه هدف اصلی حضرت امام (ره) از انقلاب اسلامی مبارزه با رژیم وابسته ستم شاهی و روی کارآوردن نظام الهی و ارزشهای دینی بود و در این رابطه به پیروزی های بزرگی رسید.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در جمع بسیجیان ادارات گناباد گفت: دهه مبارک فجر سپیده دم پیروزی انقلاب اسلامی بر کفر و استکبار جهانی است و لذا برما واجب و لازم است که از این انقلاب اسلامی که یادگار حضرت امام (ره) و شهداست با پرچم داری مقام معظم رهبری پاسداری کنیم، سعادت و خوشبختی دنیا و آخرت ما درسایه تحقق اهداف انقلاب اسلامی قابل وصول می باشد.

حسن صادقی نسب افزود: اگرچه هدف اصلی حضرت امام (ره) از انقلاب اسلامی مبارزه با رژیم وابسته ستم شاهی و روی کارآوردن نظام الهی و ارزشهای دینی بود و در این رابطه به پیروزی های بزرگی رسید.

صادقی نسب تصریح کرد: این انقلاب، اسلام و قرآن و اهل بیت و مساجد و ارزشهای دینی را از غربت خارج و از نو احیاء کرد و طرح اسلام زدائی شاه خنثی گردید و جوانان و نوجوانان فراوانی به دامن اسلام برگشتند و طلسم اختناق و استبداد شکست.

ایشان ادامه داد: علاوه بر این دست مستکبرین، صهیونیست ها و فراماسونرها از تسلط بر ذخائر ومنابع کشور کوتاه گردید و خدمات و دستاوردهای زیادی از قبیل استقلال سیاسی، آبادانی شهرها و روستاها، جهش های علمی و فن آوری و رسیدگی به محرومان و مستضعفان و…نصیب ملت ایران گردید. یادآور می شود همایش بسیجیان ادارات شهر گناباد پس از راهپیمایی جهت ادای احترام و تجدید بیعت با شهدا و ولایت، غبار روبی مزار دو شهید گمنام دانشگاه را انجام و نماز ظهر و عصر را به امامت مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اقامه کردند .


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2823 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: