۳۹ نوعروس گنابادی با کمک بسیج سازندگی روانه خانه بخت شدند

دسته: اجتماعي
یکشنبه - 11 خرداد 1399
۳۹ نوعروس گنابادی با کمک بسیج سازندگی روانه خانه بخت شدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گناباد از توزیع ۳۹ سری جهیزیه در بین زوج های محروم گنابادی از سوی قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه خبر داد.

سرهنگ پاسدار علی محبی اظهار داشت: ۳۹ سری جهیزیه در بین زوج های محروم گنابادی توزیع گردید که این جهزیه ها شامل ۹ قلم وسایل اساسی زندگی مانند اجاق گاز، ماشین لباسشویی، ۲ تخته فرش، جاروبرقی، سرویس قابلمه، پتو، اتو و سرویس چینی است که از سوی قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه تهیه شده است.
وی ادامه داد: ارزش ریالی هر سری جهیزیه بین ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان است که در بین زوج های محروم روستایی که در عقد بوده اند توزیع گردیده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گناباد اظهار داشت: یکی از برنامه های سپاه در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب، تلاش در جهت ترویج ازدواج آسان و کم کردن هزینه های زندگی برای زوج های جوان است .
گروه جهادی شهید گودرزی برای نوعروسانِ نیازمند جهیزیه تهیه می کند + فیلم
۱۵۰۰ سری جهیزیه توسط سپاه شهدای آذربایجان غربی اهدا شد+ تصاویر
اصفهان| اهدای جهیزیه به نوعروسان خانواده شهدای فاطمیون به همت خادمیاران رضوی + تصویر
محبی بر کمک و تسهیل برای ازدواج جوانان تاکید کرد و افزود: با تلاش ارگان های مسوول سپاه نیز در تلاش است تا در جهت نهادینه کردن فرهنگ ازدواج های آسان به منظور حل این مشکل در جامعه گام های موثرتر و اساسی برداریم.
وی بیان کرد: حمایت از جوانان برای انجام ازدواج آسان بسیاری از مشکلات موجود در جامعه را رفع می کند و سبب نشاط و شادابی میان جوانان می شود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2698 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: