خدا کند حمید بنایی درویش نشود!!

دسته: انتخابات , سياسي
چهارشنبه - 14 خرداد 1399

حکایت غریبی شده است. همین که از ساختمان  مجلس بیرون می آیند  تارک دنیا و سیاست شده  و در گوشه ای گلیم درویشی پهن می کنند.

گلایه میکنند که سیاست  هفت خط دارد و همه سیاه است. نگرانند که دامن شان بیش از این آلوده نشود و بر گناهانی که در این دوره کرده اند هم تواب اند. برخی نمایندگان  مجلس بعد از مجلس  به درد هیچ مدیریتی در کشور نمی خورند.

@gonagram

این چه حکایتی است که  بیش از همه گناباد و بجستان درگیر آن هستنند

گویی ۵ شیخ ما در این ۴۰ ساله  نه در خانه ملت که در میکده بوده اند و حالا باید زاهد شوند در گوشه خانقاه.

احمد ملازاده ۴ سال ثمره سیاسی گناباد بود. بعد از مجلس خرقه از تن بکند و لباس روحانیت کنار گذاشت و حتی مرام انقلابی اش تغییر کرده و تاجری شد از این دیار به آن دیار

مهدی مهدی زاده  که گمان مان بود  بعد از ۲۰ سال سیاست ورزی سال ها معاون وزیر علوم و نائب وزارت خارجه باشد  گلیم اش را در گوشه دانشگاه پهن کرده و هر صدایی از سیاست  شنید فریاد  التوبه سر داد.

آزادی آزادمنش هم همین مسیر را رفت. بعد از ۴ سال مجلس هیچ مقام برجسته ای در دولت و متعلقات نگرفت و در حاشیه یک حزب و سرانجام دانشگاه آرام گرفت

محمود مدنی هم  سرنوشت  معلوم داشت.  دو سالی در دبی و ابوظبی لباس رجل سیاسی بر تن کرد. اما کشتی اش که در ساحل مجلس خبرگان  لنگر  نگرفت   ملول از سیاست دوباره مشق حوزه علمیه کرد.

محمد رجایی هم آرام آمد و آرام رفت که  گویی خدا او را برای ذکر در مدرسه آفریده نه فریاد در بارگه شاهان و امیران.

@gonagram

اگر رای دادن را همچون خریدن سهام در بورس بدانیم که باید آینده را تضمین کند.

 9 دوره در مجلس سهامی خریدیم که  همگی فروریخت  و ما را برشکسته کرد.  نماینده  ای که بعد از  آموختن هزار فوت و فن  تدبیر جامعه در مجلس  به درد هیچ مدیریتی در کشور نخورد  و از سیاست و سیاست ورزی دوری گزیند  اهل تدبیر  و اهل تقوا نیست. یک آدم اشتباهی است که مدتی با اراده  مردم کلاه صدارت داشته و بعد به دنیای خویش پرتاب شده است.

حالا نوبت حمید بنایی است.  او نیز این روزها  شارژ کارت ورود به مجلس اش تمام شده.  نمیدانم  میتواند سوار مترو بهارستان شده و درب یک وزارت خانه پیدا شود یا همانند سلف ناخلف خود  ردای  صوفی گری پیشه کند و در مشهد و گناباد  به همان امور عمرانی ساده  بپردازد که خدا را شکر  دینم حفظ می شود !!

خدا کند حمید بنایی درویش و گوشه نشین نشود

خدا کند رای مردم در ۴ سال قبل به این وکیل الرعایا نتیجه داده باشد و او را رشد داده و مرد کارهای بزرگ کرده باشد که اگر او رشد کند  یعنی سرمایه گذاری گنابادی ها و بجستانی ها جواب داده و ما هم ثروتمند شده ایم.

سرنمازتان دعا کنید و آمین بگویند


نوشته شده توسط:گنابادنیوز - 1903 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: