۱۴۰۰ نفر جهت دریافت بیمه بیکاری معرفی شده اند

دسته: اقتصادي
شنبه - 31 خرداد 1399
۱۴۰۰ نفر جهت دریافت بیمه بیکاری معرفی شده اند

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد گفت: از مجموع یک هزار و ۷۰۰ نفر متقاضی بیمه بیکاری در گناباد طی سالجاری یک هزار و ۴۰۰ نفر تاکنون پالایش و به بیمه معرفی شده‌اند.

سید جعفر احمدی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد گفت: از مجموع ۲۸ هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در خراسان رضوی ۶۰۳ میلیارد ریال سهم گناباد است.

او افزود: این تسهیلات بر اساس اولویت به ۱۴ رسته فعالیت و ۲۰۰ کسب و کار آسیب دیده از کرونا در حال پرداخت می‌باشد که ۳۱ درصد آن مربوط به بخش حمل و نقل است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گناباد گفت: پرداخت تسهیلات بعد از پالایش اطلاعات افراد، اصناف و واحد‌های متقاضی بر اساس رسته و اولویت توسط دستگاه اجرایی مرتبط انجام می‌شود.

احمدی بیان کرد: از مجموع یک هزار و ۷۰۰ نفر متقاضی بیمه بیکاری در گناباد طی سالجاری یک هزار و ۴۰۰ نفر تاکنون پالایش و به بیمه معرفی شده‌اند.

۱۷۲ واحد صنعتی در بخش‌های صنایع کانی فلزی و غیرفلزی، صنایع غذایی، شیمیایی و سلولزی در گناباد فعالیت دارند که برای راه‌اندازی آن‌ها هزار و ۲۷۳ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و برای سه هزار و ۲۸۴ نفر بطور مستقیم و ۲ برابر این تعداد بطور غیر مستقیم اشتغال ایجاد شده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2698 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: