رئیس اداره برق گناباد۳۳ درصد مردم گناباد طی سه ماه گذشته قبوض برق خود را پرداخت نکرده‌اند

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه - 4 تیر 1399
۳۳ درصد مردم گناباد طی سه ماه گذشته قبوض برق خود را پرداخت نکرده‌اند

مدیر اداره برق شهرستان گناباد گفت: 33 درصد مردم گناباد طی سه ماه گذشته قبوض برق خود را پرداخت نکرده‌اند و اداره برق گناباد هم در زمینه مطالبات برق در استان در انتهای جدول قرار دارد.

محمد بهشتی؛ مدیر اداره برق شهرستان گناباد گناباد اظهار داشت: ۳۳ درصد مردم گناباد طی سه ماه گذشته قبوض برق خود را پرداخت نکرده‌اند و اداره برق گناباد هم در زمینه مطالبات برق در استان در انتهای جدول قرار دارد.

وی ادامه داد: در حوزه مصارف کشاورزی نیز بیش از نیمی از مشترکین قبوض خود را پرداخت نکرده‌اند و اگر قرار است در برق گناباد تحولی ایجاد شود باید مردم هم قبوض را پرداخت کنند.

مدیر اداره برق گناباد در زمینه احداث پست برق ۱۳ کیلوواتی گناباد نیز اظهار داشت: این پروژه مصوب شده اما به لحاظ تامین اعتبار همچنان اجرایی نشده است.

بهشتی خاطرنشان کرد: در ارتفاع ۱۲ متری و بر روی بالابر در گرما و سرما همکاران اداره برق در خدمت رسانی به مردم تلاش می‌کنند و به همین جهت هم از مردم انتظار داریم صرفه جویی را در دستور کار قرار دهند.

مدیر اداره برق شهرستان گناباد عنوان کرد: در این ایام با اندکی کاهش مصرف می‌توان به برق‌دار ماندن مشترکین کمک کرد.۳۰۰ تفاهم‌نامه در شهرستان داشته‌ایم که در زمان اوج مصرف به ما کمک کنند و یا مولدین برق را روشن نمایند.پیک مصرف برق شهرستان ۴۰ مگاوات است و تاکنون به همکاری مردم به این پیک نرسیده‌ایم.

بیشتر بخوانید

بهشتی با اشاره به مساعد بودن شرایط برای راه‌اندازی نیروگاه‌های خورشیدی در گناباد بیان کرد: در زمینه نیروگاه خورشیدی همکاری خوبی این اداره با متقاضیان و بدون بوروکراسی اداری قابل انجام است و در یکماه صفر تا ۱۰۰ آن قابل انجام است. 

مدیر اداره برق شهرستان گناباد اظهار داشت: سال گذشته سال خوبی در حوزه اعتبارات در شهرستان داشته‌ایم و اجرای شبکه‌ها و بیش از یک میلیارد تومان، هزینه جابجایی تیر برق‌ها در گناباد شده است. 

بهشتی خاطرنشان کرد: روستاهایی را داریم که در اولویت روشنایی معابر قرار دارند که با اخذ اعتبارات این مهم در حال انجام است.

بهشتی مدیر برق گناباد گفت: مشترکین سنگین، ۷۲۰ مشترکند که شامل چاه‌های کشاورزی و ادارات که همگی آنها هوشمند و از راه دور قرائت می‌شود و نزدیک به ۴۰ درصد مصرف برق گناباد را شکل می‌دهند و حدود ۵۰۰۰ مشترک سه فاز که حدود ۲۵ درصد برق شهرستان است. 

وی ادامه داد: هزار مشترک تک فاز و عادی وجود دارد که ۳۵ درصد مصرف برق گناباد را به خود اختصاص داده است.

بهشتی بیان داشت: اوج مصرف برق گناباد ۴۰ مگاوات است که بار اول برق شهرستان ۳۸ درصد در بخش کشاورزی و صنعتی ۱۷ درصد و خانگی ۳۳ درصد و عمومی و تجاری ۱۰ درصد و روشنایی معابر ۲و نیم درصد است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2731 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: