پلی‌کلینیک گناباد به دستگاه سونوگرافی جدید مجهز شد

دسته: دسته‌بندی نشده
سه شنبه - 4 شهریور 1399
پلی‌کلینیک گناباد به دستگاه سونوگرافی جدید مجهز شد

دستگاه سونوگرافی در مجتمع پلی کلنیک تامین اجتماعی گناباد با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.

همزمان با هفته دولت چند طرح و پروژه در شهرستان گناباد به بهره‌برداری رسید که این پروژه‌ها در حوزه بهداشتی و مخابراتی بوده است.

علی اکبر موذن؛ رئیس اداره مخابرات گناباد اظهار داشت: همزمان با ادامه اجرای مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مرداد ماه سال ۹۸ به شهرستان گناباد، بهره‌برداری رسمی از ۱۶ طرح مخابراتی با صرف هزینه‌ای بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال آغاز شد. 

وی ادامه داد: این طرح‌ها شامل راه‌اندازی و توسعه اینترنت پرسرعت ADSL و VDSL،  توسعه شبکه تلفن ثابت، ایجاد شبکه اینترنت با فیبر نوری، احداث سایت همراه و ارتقاء اینترنت شبکه همراه در مناطق مختلف شهرستان گناباد است.

رئیس اداره مخابرات گناباد خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها شامل ایجاد مرکز تلفن با کافوی نوری در روستاهای اروک و اسو، ایجاد سیستم اینترنت فیبر نوری به خانه در مرکز شاهد، اینترنت VDSL در مراکز ولیعصر و شاهد، پروژه‌های تلفن ثابت و توسعه Adsl در مراکز تابعه کاخک و بیدخت و سایر روستاهای شهرستان، سایت‌های همراه سعدی و قوژد و پروژه فیبر نوری و همچنین کابل‌کشی مسی شهرک گیسور است.

رزم آرا مدیر پلی کلنیک تامین اجتماعی گناباد اظهار داشت: همزمان با هفته دولت استفاده از یک دستگاه سونوگرافی در مجتمع پلی کلنیک تامین اجتماعی گناباد با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2731 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: