رصد فنی ۵۰۰ حلقه چاه آب کشاورزی در گناباد

دسته: کشاورزی
یکشنبه - 25 آبان 1399
رصد فنی ۵۰۰ حلقه چاه آب کشاورزی در گناباد

500 حلقه چاه آب کشاورزی از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان گناباد و بجستان بازدید و مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت.

مدیر امور منابع آب شهرستان گناباد با اعلام این خبر گفت: از ابتدای امسال کارشناسان و نیروهای گشت و بازرسی بیش از ۴۸۶ حلقه چاه آب کشاورزی در شهرستان‌های گناباد و بجستان را بازدید و در زمینه استفاده صحیح از کنتورهای هوشمند نصب شده روی چاه‌ها به کشاورزان و بهره برداران راهکارها و آموزش‌های لازم را ارائه کردند.
«احمد تمامگر» با اشاره به اهمیت اجرای طرح«همیاران آب» و تامین آب شرب شهروندان و روستائیان افزود: با اجرای طرح همیاران آب و همچنین اولویت در تامین آب شرب شهروندان و مناطق روستایی در صورتی می‌توانیم به حراست و صیانت از سرمایه‌های آبی شهرستان گناباد و بجستان امید داشته باشیم که مشکلات و نارسایی‌های موجود در امور آب را رفع و مورد توجه قرار دهیم و این امر در سایه مشارکت همه امکان‌پذیر است.
وی یادآور شد: بررسی مشکلات حوزه آب شهری و روستایی و حرکت به سوی ارائه خدمات پایدار به شهروندان وظیفه انسانی و قانونی ماست.
مدیر امور منابع آب شهرستان گناباد با تاکید بر لزوم ساماندهی مدیریت منابع آب و اهمیت به تشکل‌های کشاورزی اظهار داشت: باید از توان مردم در ساماندهی و بهره‌برداری درست از منابع آب بیشتر بهره گرفت.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2823 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: