صرف بیش از ۵۰ میلیارد ریال هزینه برای جداسازی آب شرب در شهرستان گناباد

دسته: شهری
چهارشنبه - 3 دی 1399
صرف بیش از ۵۰ میلیارد ریال هزینه برای جداسازی آب شرب در شهرستان گناباد

فرماندار گناباد گفت: تاکنون بیش از 50 میلیارد ریال برای جداسازی آب شرب در این شهرستان هزینه شده است.

حامد قربانی” در مراسم اففتاح چهار جایگاه برداشت آب شرب خیر ساز افزود: این اقدام با هدف استفاده بهینه از آب شرب در دستور کار قرار گرفته است.
وی ضمن تقدیر از خیرین و امورآب وفاضلاب گناباد در تامین آب شرب شهروندان اظهار داشت: ایجاد جایگاه‌های برداشت آب نقش مهمی در بحث پدافند غیرعامل در شهرستان دارد.
مدیر امورآب و فاضلاب گناباد هم گفت: به منظور بهبود کیفیت آب شرب شهرستان گناباد، از سال ۱۳۹۶ پروژه جداسازی شبکه آب شرب در شهر گناباد و کاخک و از سال ۱۳۹۹ در شهر بیدخت آغاز شد.
به گفته هادی حیدری نیا با اجرای ۲۷ کیلومتر شبکه، امکان ایجاد جایگاه های برداشت آب شرب در شهرهای گناباد و کاخک میسر شد و در شهر بیدخت نیز بزودی این مهم امکان پذیر خواهد شد.
وی به مشارکت افراد خیر و نیکوکار در اجرای پروژه های آبرسانی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: ۱۵ جایگاه در گناباد، ۶ جایگاه در کاخک و ۱۰ جایگاه در شهر بیدخت توسط خیرین در قالب نذر آب ساخته خواهد شد.
وی همچنین با بیان اینکه شش جایگاه نیز ازمحل اعتبارات استانی در شهر کاخک ایجاد می‌شود، افزود: تاکنون ۹ جایگاه توسط خیرین در شهر گناباد ساخته و یا بازسازی شده است.
وی اعلام کرد: برای این چهار جایگاه که در سالروز ولادت حضرت زینب (س) و گرامیداشت یاد و نام مدافعان سلامت افتتاح شد دو میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
وی همچنین گفت: دو جایگاه دیگر نیز در آینده در شهر گناباد به بهره برداری می‌رسد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2829 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: