دیواره نصب سریع برای مدیریت و هدایت سیل و رواناب طراحی و ساخته شد

دسته: دانشگاه ها
چهارشنبه - 3 دی 1399
دیواره نصب سریع برای مدیریت و هدایت سیل و رواناب طراحی و ساخته شد

دیواره نصب سریع برای مدیریت و هدایت سیل و رواناب به همت محققان مجتمع آموزش عالی گناباد و در راستای ارتباط با جامعه و صنعت طراحی و ساخته شد.

در این همکاری که میان مجتمع آموزش عالی گناباد و شرکت دانش‌بنیان زیست پردازش آریا انجام شده است، نمونه آزمایشگاهی با موفقیت اجرا شده و آماده اجرای عملیاتی می‌باشد.
این محصول دانش بیان نمونه داخلی ندارد و از مزیت های این دیوار نصب سریع و آسان می توان به: نصب و اجرای سریع، قابلیت جمع آوری راحت و سریع، حمل و جابجایی آسان، کم حجمی، قابلیت استفاده چند باره، کاهش خسارات ناشی از سیل، هزینه بسیار پایین تر از نمونه های خارجی و نیاز به حداقل نیروی انسانی اشاره کرد.
دکترجوادپور پژوهشگر و عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی گناباد در تشریح این دستاورد گفت: این دیواره شامل شبکه‌ای از سلول‌های به هم پیوسته است که با توجه به ساختار موثر و اقتصادی قابلیت نصب در انواع مختلف پیکربندی‌ها با کاربردهای متناسب با تهدیدهای گوناگون را داراست. همچنین این سامانه قابل بازیابی مجدد می باشد و با باز شدن قسمت خروجی مواد پر شده با استفاده از دست و تجهیزات مناسب خارج می گردد.
عضو هیئت مدیره شرکت زیست پردازش آریا، ادامه داد: کاربردهای این محصول در امنیت زیرساخت ها و تاسیسات {نفت و گاز}، مدیریت و هدایت جریان روان آب ها، عملیات عمرانی و محوطه سازی و امور نظامی و دفاعی (سنگر، پناهگاه) می‌باشد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2832 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: