مانور ضربتی اصلاح شبکه برق در گناباد

دسته: دسته‌بندی نشده
شنبه - 27 دی 1399
مانور ضربتی اصلاح شبکه برق در گناباد

با هدف اصلاح شبکه توزیع برق در روستای رهن گناباد، مانور ضربتی برق با حضور کارشناسان و پرسنل مدیریت برق شهرستان‌های گناباد، بجستان و مه ولات برگزار شد.

مدیر برق شهرستان گناباد گفت: در این اقدام ضربتی، شبکه و تاسیسات برق واقع در حریم خطرناک ساختمان‌های مسکونی و خیابان‌ها و معابر روستای رهن، در طی یک روز، جابجا، نوسازی و تقویت شدند.

روح الله جلیلی با بیان اینکه این طرح با اعتبار دو میلیارد و ۷۵۰میلیون ریال از محل اعتبارات شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی انجام شد افزود: در این طرح، دو دستگاه پست توزیع هوایی، ۷۸۰متر شبکه فشار متوسط و ۱۱۰۰متر شبکه فشار ضعیف هوایی فرسوده و دارای حریم، جابجا، نوسازی و تقویت شد.

وی با بیان اینکه برای اجرای این عملیات به حداقل ۶روز خاموشی نیاز بود تصریح کرد: با هدف کاهش این زمان و افزایش رضایت مشترکین، ۳۹نفر از همکاران مدیریت برق شهرستان‌های گناباد، بجستان و مه ولات، این عملیات را در قالب ۹گروه اجرایی در مدت یک روز اجرا کردند.

وی خاطرنشان کرد: همزمان با اجرای این مانور، یک دستگاه خودروی بالابر و یک دستگاه خودروی عملیاتی ویژه با ارزشی بیش از ۳۰میلیارد ریال به ناوگان خودرویی مدیریت برق شهرستان گناباد افزوده شد.

روستای رهن از توابع بخش مرکزی شهرستان گناباد با جمعیتی افزون بر ۹۷۰نفر در سه کیلومتری جنوب غربی این شهر واقع است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2876 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: