بهره برداری از ۶۸ پروژه در دهه فجر۹۹

دسته: اقتصادي , فرهنگي
یکشنبه - 12 بهمن 1399
بهره برداری از ۶۸ پروژه در دهه فجر۹۹

فرماندار گناباد گفت: همزمان با ایام دهه فجر در سطح شهرستان گناباد از 68 پروژه در حوزه های مختلف بهره برداری خواهد شد.

حامد قربانی در نشستی خبری به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: در سال گذشته ۶۸ میلیارد ۵۵۹ میلیون تومان پروژه در گناباد انجام شد که امسال به ۱۴۸ میلیارد ۴۷۹ میلیون ۶۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: بیش از ۲۵۰ برنامه در دهه فجر در حوزه‌های مختلف از عمرانی،کشاورزی و درمانی داریم و از دهه فجر استفاده خواهیم کرد تا خدمات نظام را به مردم اطلاع دهیم.

فرماندار گناباد اظهار کرد: در دهه فجر امسال ۶۸ طرح به بهره‌برداری خواهد رسید که می‌توان به افتتاح دومین بیمارستان گناباد اشاره کرد.

قربانی از دیگر پروژه هایی که در این ایام شروع خواهد شد،به کلنگ‌زنی دامشهر بیدخت با اعتبار ۵ میلیارد تومان اشاره و بیان داشت: ۳ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان پروژه‌های شهرداری به بهره‌برداری خواهد رسید و ۱۱ پروژه مخابراتی در دهه فجر داریم.

وی افزود: اولین خانه جوان استان خراسان رضوی و دومین خانه جوان کشور در گناباد به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار گناباد تصریح کرد: پروژه‌های دهه فجر ۸۲۸ شغل ایجاد کرده که تعداد ۴۰۸ نفر مربوط به پروژه‌های دامشهر انجام می شود.

قربانی افزود: رژه موتوری بمناسبت آغاز دهه فجر از میدان امام تا بهشت قاسم انجام خواهد شد و مراسم ۲۲ بهمن نیز به صورت رژه خودرویی انجام خواهد می‌شود.

وی اظهار کرد: پروژه پردیس مجتمع آموزش عالی گناباد ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و پیگیر هستیم برای افتتاح وزیر علوم به گناباد سفر کند.

فرماندار گناباد درباره مطالبه مردم در زمینه انتقال زندان گناباد از داخل شهر به بیرون عنوان کرد: در دوسال گذشته ۳.۵ میلیارد تومان برای پروژه انتقال زندان گناباد تخصیص داده ایم ولی برای تکمیل آن نیاز به اعتبارات بیشتری داریم.

قربانی در خصوص اعتبار اخصاص یافته به گناباد در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان خراسان رضوی گفت: از بودجه اختصاص یافته در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیارد تومان برای گناباد در نظر گرفته شده است.

فرماندار گناباد بیان کرد: جاده گناباد به دوغارون جاده‌ای درجه ۳ است که تریلرها به دلیل صرفه‌جویی هزینه از این مسیر عبور می‌کنند که در جلسه‌ای که هفته گذشته برگزار شد در حال پیگیری ارتقاء این جاده هستیم ولی این کار زمان بر خواهد بود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2944 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: