محمد صفایی عنوان کرد،۵۰۰ شغل در دو شهرستان گناباد و بجستان ایجاد شده است؟!

دسته: انتخابات , دسته‌بندی نشده , راه و ترابری , صنعت و معدن , کشاورزی
شنبه - 18 بهمن 1399
۵۰۰ شغل در دو شهرستان گناباد و بجستان ایجاد شده است؟!

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی :۳۵ میلیارد تومان برای ادارات کمیته امداد گناباد و بجستان اخذ شده که تاکنون موجب اشتغال ۵۰۰ نفر شده است.

به گزارش پایگاه خبری گناباد، محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در سخنرانی روز جمعه ۱۷ بهمن ماه خود در جمع نمازگزارن نمازجمعه اظهار داشت: عوام فریبی از عوامل اصلی چالش های امروزه است که موجب شده است از اصلی ترین راهکارها برای کاهش فقر غفلت نماییم.
وی افزود: امیدواریم با حرکت در مسیر اهداف انقلاب اسلامی، در دهه پنجم انقلاب شاهد استقرار عدالت و اقتدار اقتصادی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران باشیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی شکاف شعار و عمل را از دیگر چالش های امروزی دانست و خاطرنشان کرد:مدیران باید شعار و عمل را با یکدیگر انطباق دهند؛ بنده خود را موظف می دانم که به تمامی شعارهایم علی الخصوص در حوزه مسائل اقتصادی جامه عمل بپوشانم.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در عدالت اجتماعی که یکی از پایه های تمدن اسلامی است نمره قابل قبولی نداریم، خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم با عزم خود در توزیع عادلانه ثروت و وضع قوانین علی الخصوص قوانین مالیاتی در مالیات بر عایدی سرمایه، جامعه را به سمت عدالت اجتماعی سوق خواهد داد.
محمد صفایی با اشاره به اینکه تصویب اصلاح نظام بانکی در سه ماهه اول سال آینده می تواند کشور را به تحقق عدالت و پیشرفت اقتصادی نزدیک کند عنوان داشت: همانطور که انقلاب اسلامی در حوزه امنیت به اقتدار رسیده است، باید تلاش کنیم که در دهه پنجم نیز به اقتدار در حوزه اقتصادی، رفع محرومیت و تحقق عدالت برسیم.
وی افزود: ۲.۱۷ میلیارد تومان به فرودگاه گناباد اختصاص یافته که آرزوی دیرنه مردم گناباد محقق خواهد شد و در خصوص مسیر ریلی نیز۵۰ میلیارد تومان اختصاص و همچنین مصوبه هیئت امنای صندوق توسعه ملی برای ریل گناباد بیرجند با اعتبار ۲۸۰۰ میلیارد تومان جهت سرمایه‌گذاری اخذ شده است.
نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای قطعه باقی مانده از جاده گناباد به مهنه ۲۰ میلیارد تومان تخصیص یافته که امیدواریم با تکمیل این قطعه زائران امام هشتم دیگر در جاده ای امن تا مشهد سفر کنند.
صفایی همچنین با اشاره به روند پیشرفت فیزیکی واحد تولیدی فروسیلیسیم و شمش منیزیم بعنوان مگاپروژه گناباد که موجب اشتغال ۲۸۵ نفر خواهد شد، بیان کرد: دستور وزیر محترم صمت برای واگذاری پهنه های معدنی گناباد و بجستان به فولاد چادرملو اخذ شده و دفتر اکتشاف معدنی در دو شهرستان راه اندازی گردیده است.
وی در خصوص اهمیت اشتغال نیز در منطقه نیز اظهار داشت:۳۵ میلیارد تومان برای ادارات کمیته امداد گناباد و بجستان اخذ شده که تاکنون موجب اشتغال ۵۰۰ نفر شده است.
صفایی درخصوص پر شدن ظرفیت شهرک صنعتی گناباد نیزعنوان کرد: در همین راستا مجوز شهرک صنعتی شماره دو گناباد از معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت اخذ شده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2876 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: