۲۸۰۰میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن “یونسی” تا چابهار اختصاص یافت

دسته: راه و ترابری
سه شنبه - 21 بهمن 1399
۲۸۰۰میلیارد تومان اعتبار به راه‌آهن “یونسی” تا چابهار اختصاص یافت

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: مصوبه صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبار ۲۸۰۰میلیارد تومان برای راه آهن یونسی تا چابهار دریافت شده و این پروژه در محدوده گناباد تاکنون ۶۷درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری گناباد،محمد صفایی در جلسه شورای اداری شهرستان در محل سالن کوثر دانشگاه علوم پزشکی اظهار داشت: برای تداوم انقلاب اسلامی از بخش‌هایی که دستاوردهای ملموسی داشتیم مثل استقلال و آزادی و امنیت باید حفاظت کنیم و در حوزه‌هایی مانند آب و برق و گاز و آموزش دستاوردهای بی‌نظیری داشته اما در حوزه عدالت  نمره قابل قبولی نداریم که حتما باید تلاش کنیم. 

وی افزود: یقیناً در حوزه عدالت مجلس یازدهم گام‌هایی برداشته، اقداماتی در حوزه اصلاح نظام بانکی و مالیات انجام شده که سبب کاهش نابرابری و جلوگیری از فقر خواهد شد. 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بزرگترین سرمایه اجتماعی ما اعتماد است که اگر دچار آسیب شود مشکل خواهیم داشت و مسئولان به قولی که داده‌اند باید عمل کنند. 

صفایی عنوان داشت: بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور داریم، پس مشکل منابع  برای رفع مشکلات کمبود منابع نداریم و تاکنون ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومان مصوبه در مجلس شورای اسلامی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: مصوبه صندوق توسعه ملی برای تخصیص اعتبار ۲۸۰۰میلیارد تومان برای راه آهن یونسی تا چابهار دریافت شده و این پروژه در محدوده گناباد تاکنون ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. 

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گرانی‌گاه پسته شرق کشور در گناباد ایجاد خواهد شد تا شهرهای گناباد، بجستان،نهبندان، فیض آباد و بخشی از قاینات در این گرانیگاه باشد.

صفایی عنوان داشت: بیشترین میزان فروش زمین در استان در شهرک صنعتی گناباد بوده که در حال دریافت مجوز شهرک صنعتی دوم گناباد هستیم.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2944 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: