اولین خانه جوان استان خراسان رضوی افتتاح شد

دسته: ورزشي
سه شنبه - 21 بهمن 1399
اولین خانه جوان استان خراسان رضوی افتتاح شد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: در استان خراسان رضوی 9 خانه جوان در حال ساخت داریم و عمده آنها بالای 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند اما خانه جوان گناباد به دلیل کمک‌های خوب مسئولان این خانه افتتاح شد.

فرزاد فتاحی در مراسم افتتاح اولین خانه جوان استان خراسان رضوی اظهار داشت: نخستین خانه جوان استان توسط مادر شهید یک ورزشکار جوان به بهره‌برداری رسید تا خیر و برکتی برای ادامه راه باشد.

وی افزود: در استان خراسان رضوی ۹ خانه جوان در حال ساخت داریم و عمده آنها بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند اما خانه جوان گناباد به دلیل کمک‌های خوب مسئولان این خانه افتتاح شد. 

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی بیان کرد: جوان‌ها آینده‌سازان مملکت هستند و باید یک مکان خوب برای آنها مهیا شود و در آینده نزدیک ۳۰۰ میلیون برای تجهیز این خانه اختصاص خواهد یافت. 

فتاحی گفت: در ابتدای انقلاب ۱۸ سالن ورزشی در استان داشتیم اما در حال حاضر بیش از ۳۰۰ سالن داریم و استادیوم‌های ورزشی ما به ۲۴ مورد رسیده است. 

وی ادامه داد: تا پایان سال ۱۰ چمن مصنوعی افتتاح و ۱۰۰ زمین هم در دست اقدام داریم که سعی داریم تا پایان دولت به بهره برداری برسانیم. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اظهار داشت: برای گود باستانی بزرگ بیلند و سالن ورزشی روستای سنو بیش از یک میلیارد تومان اعتبار در نظر خواهیم گرفت. 

فتاحی تصریح کرد: امتیاز یک تیم فوتبال در لیگ ۳ کشور برای گناباد گرفته می‌شود و باید مسئولان باید استادیوم گناباد را برای این موضوع  آماده کنند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2944 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: