سمن ها باید در استان تقویت شود

دسته: اجتماعي
سه شنبه - 21 بهمن 1399
سمن ها باید در استان تقویت شود

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال تقویت سمن ها هستیم و در گناباد یک سمن فعال داریم ولی باید این سمت ها افزایش یابد به عنوان مثال دیدید در اوایل کرونا ضد عفونی توسط جوانان انجام شد و اگر جوانان را دریابیم خیلی از مشکلات کشور حل می شود زیرا علاقمند به کشور و انگیزه کار دارند.

محمد علی نبی پور معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در مراسم افتتاح اولین خانه جوان استان خراسان رضوی اظهار داشت:جوانان انقلاب تثبیت کردند و در زمان جنگ هم ج جوانان در خدمت مقدم بودند و جوانی فصل انجام بزرگترین کارها است.
وی افزود: در دهه ۸۰ و ۹۰ مسائلی داشتیم مانند اشتغال و ازدواج که باید بستر ایجاد شود که وظیفه دولت است ولی خود جوان هم باید خودسازی کند.
سرپرست معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان داشت: کارهای بزرگی برای جوانان انجام شده ۱۸۰ خانه جوان در کشور در حال ساخت است که ۹ تا در استان داریم که اولین آن در گناباد افتتاح شد.
نبی پور تصریح کرد: یکی از دغدغه های جوانان ازدواج است که دولت تسهیلات ازدواج پرداخت می شده که قبلا ۴ میلیون که در حال حاضر به ۵۰ میلیون رسیده و تا ۷۰ خواهد رسید تا قبل سال گذشته ۳۰ میلیارد در این حوزه پرداخت شده است.
وی ادامه داد: در حال تقویت سمن ها هستیم و در گناباد یک سمن فعال داریم ولی باید این سمت ها افزایش یابد به عنوان مثال دیدید در اوایل کرونا ضد عفونی توسط جوانان انجام شد و اگر جوانان را دریابیم خیلی از مشکلات کشور حل می شود زیرا علاقمند به کشور و انگیزه کار دارند.
سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: این کشور را جوانان با استفاده از تجریه پیران می توانند بسازند و از انرژی جوانان بهره برد تا کشوری آباد داشته باشیم.گناباد یکی از پیرترین شهرهای کشور است ولی باید اقداماتی صورت گیرد که از این وضعیت خارج شوند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2876 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: