رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی خبرداد،امتیاز تیم فوتبال لیگ ۳ کشور برای گناباد

دسته: ورزشي
سه شنبه - 21 بهمن 1399
امتیاز تیم فوتبال لیگ ۳ کشور برای گناباد

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی گفت: امتیاز تیم فوتبال دسته سه برای گناباد قرار است بگیریم و این مهم سبب ایجاد اتحاد در شهرستان خواهد شد و مردم وابستگی اجتماعی به این تیم خواهند داشت و تاثیر زیادی بر گناباد می‌گذارد.

احسان اصولی در گفت‌وگو با پایگاه خبری گناباد در حاشیه افتتاح زمین چمن مصنوعی شهر بیدخت اظهار داشت: آسیب‌های اجتماعی را می‌توان با ورزش کنترل کرد و جوانان انرژی خود را صرف ورزش می‌کنند.

وی افزود: فوتبال را می‌توان فراتر از آسیب‌های اجتماعی دید و در حوزه اقتصادی نیز می‌تواند کارکرد و تاثیرگذاری داشته باشد.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی بیان کرد: امروز نیاز سخت افزارهای ایجاد شده در استان باید مجموعه‌ای ایجاد کرد که نشاط جوانان را تبلور دهد و خیرین در ورزش گناباد و به خصوص فوتبال گام‌های بزرگی برداشته‌اند.

اصولی خاطرنشان کرد: امتیاز تیم فوتبال دسته سه برای گناباد قرار است بگیریم و این مهم سبب ایجاد اتحاد در شهرستان خواهد شد و مردم وابستگی اجتماعی به این تیم خواهند داشت و تاثیر زیادی بر گناباد می‌گذارد.

وی درباره مشکلات پیش آمده برای باشگاه شهرخودرو نیز اظهار داشت: روز شنبه سر تمرین تیم حاضر شدم و به بازیکنان و کادر اعلام کردیم شهرخودرو متعلق به مردم استان است و اجازه نخواهیم داد مشکلات به تیم آسیب بزند و همت مدیران این است تا مسائل برای تیم مشکلی ایجاد نکند.

رئیس هیئت فوتبال خراسان رضوی خاطر نشان کرد: صحبت دادستان استان در زمینه این که موضوع پیش آمده به تیم فوتبال هیج ارتباطی ندارد سبب ایجاد روحیه شد و روز جمعه تیم عازم اهواز می‌شود و امیدواریم با امتیاز نیم فصل اول را به پایان برساند.

اصولی عنوان کرد: یکی از موضوعاتی که  پیگیری می‌کنیم تقویت فوتبال شهرستان ها است زیرا ظرفیت خوبی در حوزه زیرساخت و نرم افزاری در برخی شهرستان ها داریم.

وی ادامه داد: تقویت فوتبال شهرستان‌ها باعث می‌شود تا استعدادها کشف و پرورش یابند و کلاس‌های مربیگری و داوری با استاندارد های afc را در دست اقدام داریم.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2944 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: