بدهی میلیاردی شهرداری گناباد |گل های اصفهانی عید متفاوتی را به ارمغان می آورد

دسته: شهری
یکشنبه - 26 بهمن 1399
بدهی میلیاردی شهرداری گناباد |گل های اصفهانی عید متفاوتی را به ارمغان می آورد

سرپرست شهرداری گناباد گفت: شهرداری گناباد بهدی های زیادی دارد که بیش از 3.5 میلیارد تومان می باشد.

علی اکبر بهزادیان؛ سرپرست شهرداری گناباد در نشستی خبری در محل سالن جلسات شهرداری گناباد اظهار داشت: بر پایه اعتماد و مشارکت، بدون پول هم می‌توان کار کرد، شهرداری گناباد را با بیش از ۳ میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان بدهی قطعی و بیش از ۴ میلیارد تومان بدهی پنهان و با مبلغ ۷۱۷ میلیون تومان اعتبار در حساب شهرداری را تحویل گرفتیم و تاکنون بیش از ۴.۵ میلیارد تومان از بدهی‌ها پرداخت شده است.

وی در خصوص واگذاری و اجرای پروژه معراج شهدا کشور در گناباد عنوان کرد: زمین معراج شهدا در محدوده پارک ملت ابتدای جاده گناباد به بحستان تحویل سپاه شده و احداث مجموعه معراج شهدا ۳۰ میلیارد هزینه خواهد داشت که از این پس بر عهده سپاه است.

سرپرست شهرداری گناباد درباره برخی گلایه‌های مردم در زمینه اجرای قوانین نیز اظهار داشت: یکی از مشکلات شهرداری گناباد عدم وجود نیرو تخصصی است و از سویی قوانین دست و پاگیر قدیمی و ضوابط پر اشکال ابلاغ شده سبب اذیت مردم در امور اداری شهرداری شده ‌است.

بهزادیان خاطرنشان کرد: به زودی دفاتر تسهیل‌گری و خدمات الکترونیک بخشی از کار شهرداری را بر عهده خواهند گرفت و شهرداری بعد نظارتی خواهد داشت.

سرپرست شهرداری گناباد درباره مشکل جایگاه‌های سوخت سی ان جی و مشکلاتی که برای مردم پیش آمده نیز عنوان کرد: از مردم عذرخواهیم ولی گاز شوخی‌بردار نیست و ممکن بود آتش سوزی جایگاهCNG حادثه عظیم بیافریند و با اینکه خیلی از بدهی‌های پمپ گاز‌ها پرداخت و در حال پرداخت است، استانداردسازی سیستم جایگاه CNG  طول کشیده و امیدواریم بزودی تعمیرات تکمیل شود.

بهزادیان با اشاره به این که گناباد یک شهر گردشگرپذیر است بیان داشت: برای زیبا سازی فضای شهری و سال نویی متفاوت امسال بهترین گل‌های سازگار با منطقه را سفارش داده این و مردم فضای متفاوتی را خواهند دید.

سرپرست شهرداری گناباد درباره پروژه شهرک کار آفرین گناباد که چندین سال است به حال خود رها شده و به تازگی اقداماتی را شروع کرده‌اند بیان کرد: شهرک کارآفرین سبب توانمند شدن  شهرداری گناباد خواهد شد که برای همیشه توانمند و دیگر فشاری بر مردم برای پرداخت عوارض نداشته باشد و کار در این پروژه شروع شده و ثبت‌نام اولیه نیز برای صنوف آینده را داشته‌ایم و پروژه احداث ایستگاه شماره ۳ آتش نشانی در شهرک کارآفرین کلید خورده است.

بهزادیان به عنوان کسی که قریب به ۳۰ سال در مجموعه شهرداری گناباد کار کرده و در زمینه گرانی زمین در این شهر و کاهش ساخت و سازها اظهار داشت: باید بپذیریم که املاک گران شده و بلندمرتبه سازی در شهر گناباد یک راهکار است و در طرح تفصیلی نیز باید به این مهم توجه شود.

وی ادامه داد: دستگاه‌های دولتی بدهی‌های خود را به شهرداری پرداخت نمی‌کنند و این سبب شده برخی اقدامات شهرداری با کندی صورت گیرد و طرح جامع ترافیک شهری باید تهیه و اجرایی کنیم و از نقطه نقطه کار کردن پرهیز کرد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2930 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: