۶ میلیارد تومان توسط بسیج در طرح رزمایش موسات و همدلی کمک شد+تصاویر

دسته: اجتماعي , اقتصادي , دسته‌بندی نشده
شنبه - 18 اردیبهشت 1400
۶ میلیارد تومان توسط بسیج در طرح رزمایش موسات و همدلی کمک شد+تصاویر

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گناباد گفت: تاکنون 13 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیذگان از کرونا توزیع شده که میانگین هر بسته 450 هزار تومان بوده و در مجموع 6 میلیارد تومان کمک صورت گرفته است.


سرهنگ پاسدار علی محبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گناباد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری گناباد اظهار داشت: بعد از فرمان مقام معظم رهبری در خصوص اجرای رزمایش مواسات و همدلی و کمک به آسیب دیدگان از کرونا این مهم در دستور کار بسیجیان قرار گرفت.
وی ادامه داد: در مرحله اول اقدام به شناسایی افراد نیازمند در سطح شهرستان گناباد کردیم که حدود ۵ هزار نفر شناسایی شد که در راستای کمک به این عزیزان برنامه ریزی های لازم را صورت دادیم.
فرمانده ناحیه مقامت بسیج شهرستان گناباد عنوان کرد: در نهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی در شهرستان گناباد همزمان با ماه مبارک رمضان توزیع ۵۰۰ بسته کمک معیشتی بین نیازمندان، برگزار گردید که میانگین قیمتی هر بسته چهار و نیم میلیون ریال می باشد.
محبی خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۳ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان و آسیب دیذگان از کرونا توزیع شده که میانگین هر بسته ۴۵۰ هزار تومان بوده و در مجموع ۶ میلیارد تومان کمک صورت گرفته است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3027 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: