زرد قناری به خانه برگشت

دسته: دانشگاه ها
شنبه - 16 مرداد 1400
زرد قناری به خانه برگشت

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: بالگرد اختصاصی و مجهز اورژانس هوایی این شهرستان بعد از سه ماه انتقال به یکی دیگر از نقاط کشور روز پنجشنبه با پیگیریهای انجام شده دوباره برای خدمت رسانی به منطقه بازگشت.

دکتر جواد باذلی افزود: انتقال بالگرد اختصاصی اورژانس هوایی گناباد طی اردیبهشت ماه امسال به یکی از نقاط کشور همه ما را شوکه کرد و در اسرع وقت پیگیریهای متعددی از طریق دانشگاه علوم پزشکی و نماینده گناباد و رسانه ها و امام جمعه این شهرستان برای بازگشت بالگرد انجام شد.

وی ادامه داد: اگر چه شهرستان گناباد کمتر از یک روز فاقد بالگرد بود و یکی از بالگردهای اورژانس هوایی به صورت موقت برای ارایه خدمت به این شهرستان منتقل شد ولی نیاز منطقه و توقع مردم این بود که همان  بالگرد مجهز و یا مشابه آن به منطقه اعزام شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: طی ۲ روز گذشته و با انجام مذاکرات نهایی با سازمان اورژانس هوایی بالگرد BK۱۱۷ که اختصاصی ترین و مجهز ترین بالگرد اورژانس هوایی در کشور است به منطقه بازگشت.

باذلی ابراز امیدواری کرد که این بالگرد تا سالهای زیاد به مردم منطقه و شهرستانهای تابعه اورژانس هوایی گناباد خدمات ارایه بدهد.

یادآور می شود انتقال بالگرد اورژانس هوایی گناباد طی اردیبهشت ماه امسال به تهران و بعد از آن به یکی از نقاط کشور واکنشهای زیادی در بین مردم و مسوولان و فضای مجازی این شهرستان به همراه داشت. 


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3005 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: