فرمانداری گناباد رتبه سوم ارزیابی عملکرد خراسان رضوی را کسب کرد

دسته: دسته‌بندی نشده
سه شنبه - 16 شهریور 1400
فرمانداری گناباد رتبه سوم ارزیابی عملکرد خراسان رضوی را کسب کرد

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار گناباد گفت: این فرمانداری در ارزیابی سالانه وزارت کشور طی سال جاری رتبه سوم را در بین فرمانداریهای شهرستانهای استان خراسان رضوی به خود اختصاص داد.

احمد سفری افزود: فرمانداری گناباد بر اساس مصوبه شورای راهبردی توسعه مدیریت وزارت کشور و از مجموع هزار امتیاز با کسب ۹۰۹ امتیاز بعد از فرمانداریهای شهرستانهای زاوه و جوین رتبه سوم را در بین فرمانداریهای استان خراسان رضوی کسب کرد.

وی ادامه داد: این ارزیابی بر اساس هشت محور و ۴۰ شاخص انجام شده است که فرمانداری گناباد با ۹۰.۹ درصد تحقق اهداف این ارزیابی موفق به کسب رتبه سوم شد و فرمانداریهای زاوه و جوین با ۹۴ و ۹۱ درصد امتیاز رتبه های اول و دوم را کسب کردند.

معاون فرماندار گناباد گفت: محورهای ارزیابی عملکرد فرمانداریها شامل ارتقای امنیت پایدار و داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، هماهنگی امور اجتماعی، توسعه شهری و روستایی، ارتقای مدیریت بحران، هماهنگی امور اقتصادی، برنامه ریزی و پشتیبانی و ارتقای سلامت اداری، مسوولیت پذیری و پاسخگویی بود که در مجموع در قالب ۴۰ شاخص انجام شد.

سفری افزود: وزارت کشور همه ساله عملکرد استانداریها و فرمانداریها را مورد ارزیابی قرار می دهد و بر اساس محورهای یادشده تعدادی از آنها را در جشنواره شهید رجایی به عنوان برتر اعلام می کند.

وی ادامه داد: روابط عمومی فرمانداری گناباد هم پیش از این امسال برای دومین سال متوالی رتبه نخست را از نظر تهیه و ارسال خبر در بین روابط عمومی های فرمانداریهای شهرستانهای استان خراسان رضوی به خود اختصاص داد


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3005 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: