بیش از ۱۸۸ میلیارد تومان پروژه افتتاحی در دهه فجر| پروژه فرودگاه گناباد در بلاتکلیفی

دسته: اسلایدر , دسته‌بندی نشده , راه و ترابری
سه شنبه - 12 بهمن 1400
بیش از ۱۸۸ میلیارد تومان پروژه افتتاحی در دهه فجر| پروژه فرودگاه گناباد در بلاتکلیفی

سرپرست فرمانداری گناباد گفت: پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال نسبت به مدت مشابه ۴۰ درصد رشد اعتباری داشته است و مجموع اعتباری هزینه های پروژه ها ۱۸۸ میلیارد و ۴۴۹ میلیون تومان است.

رضا نصیری سرپرست فرمانداری گناباد در نشستی خبری در محل سالن شهدای دولت فرمانداری گناباد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در سال ۵۷ به پیروزی رسید اما نتیجه سال های مبارزه شخصیت های مانند مقام معظم رهبری،شهید هاشمی نژاد و کامیاب ها بوده که است.
وی ادامه داد: مردم ایران در انقلاب فقط بدنبال استقلال آزادی جمهوری اسلامی بودند و این خواسته را با خون هایی که دادن بدست آوردند.
فرماندار گناباد تصریح کرد: در دوره پهلوی اول و دوم به صورت کامل در اختیار انگلیس و آمریکا بود و پهلوی اول با دخالت مستقیم انگلیس آمد و سیاست های فرهنگی و اقتصادی آنها را حاکم کرد و زمانی که تاریخ مصرف او بسر رسید بدون هیچ مقاومتی رفت.
نصیری عنوان داشت: اصل و اساس برای استعمارگران منافع آن ها بوده است و این خسارت های زیادی در دوران پهلوی ایجاد کرده است.
فرماندار گناباد اظهار داشت: در دهه فجر امسال ۳۰۹ برنامه فرهنگی شامل نشست ها توسط کانون ها ،هیئت ها و ادارات برگزار خواهد شد و ۱۰۲ برنامه اجتماعی شامل شب شعر ها و شب خاطره ها داریم.
نصیری ادامه داد: ۱۱۲ برنامه ورزشی و ۷۳ برنامه هنری در دهه فجر که توسط خود مردم اجرایی خواهد شد تا جهاد تبیین را در گناباد داشته باشیم.
فرماندار گناباد گفت:در دهه فجر امسال ۴۳ طرح عمرانی داریم که سه کلنگ زنی شامل احداث پست توزیع برق ۱۳۲ کیلوواتی با اعتبار ۱۳۰ میلیارد تومان،،خط انتقال آب گناباد با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان و ایجاد زیرساخت های شهرک های صنعتی گناباد با اعتبار ۳.۵ میلیارد تومان اجرایی خواهد شد.
نصیری بیان کرد: پروژه های افتتاحی دهه فجر امسال نسبت به مدت مشابه ۴۰ درصد رشد اعتباری داشته است و مجموع اعتباری هزینه های پروژه ها ۱۸۸ میلیارد و ۴۴۹ میلیون تومان است.
وی افزود: نشست بانوان طراز انقلاب با حضور سخنران های کشوری و نشست هم اندیشی با حضور سخنران های بین المللی برگزار خواهد شد.

فرودگاه گناباد در بلاتکلیفی
فرماندار گناباد در خصوص افتتاح فرودگاه گناباد که قرار بود در دهه فجر با حضور رئیس مجلس افتتاح شود بیا کرد: رایزنی ها در سطح نماینده شهرستان ادامه دارد تا این مهم اتفاق بیفتد ولی چیزی تا این لحظه قطعی نشده است.
نصیری در خصوص افتتاح پروژه مجتمع آموزش عالی گناباد نیز عنوان داشت:برای این پروژه رایزنی با معاون وزیر امروز صورت گرفته است.
وی ادامه داد: تمامی زیرساخت ها و امکانات برای تبدیل مجتمع آموزش عالی گناباد به دانشگاه آماده است و دو ماه قبل نامه وزیر به شورای گسترش برای تبدیل دانشگاه ارسال شده ولی تاکنون این شورا اعلام نظر نکرده ایم.
فرماندار گناباد گفت:شرط ما برای افتتاح دانشگاه با حضور مسئولین کشور و همراه با ابلاغ تبدیل مجتمع به دانشگاه می باشد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3174 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: