در سفر مدیرعامل بنیاد علوی به گناباد صورت گرفت،بهره‌مندی ۲ هزار نفر از خدمات حمایتی و اشتغالزایی بنیاد علوی کشور

دسته: اقتصادي , دسته‌بندی نشده
یکشنبه - 2 بهمن 1401
بهره‌مندی ۲ هزار نفر از خدمات حمایتی و اشتغالزایی بنیاد علوی کشور

مدیر عامل بنیاد علوی کشور گفت: ۲ هزار نفر در شهرستان گناباد طی یک سال گذشته از خدمات حمایتی و اشتغالزایی بنیاد علوی بهره‌مند شدند.

وحید خاوئی عصر شنبه در جریان بازدید از طرح های محرومیت زدایی و اشتغالزایی در مناطق شهری و روستایی گناباد در گفت وگو با خبرنگاران افزود: حمایت مالی از اجرای طرح های مرتبط با تامین آب و از جمله آب کشاورزی و اصلاح و لایروبی نهرها در باغات و مزارع در کنار سایر بخشهای اقتصادی و محرومیت زدایی و اشتغالزایی از جمله اولویتهای خدمات بنیاد علوی در این شهرستان است.

وی بهره گیری از مشارکت مردم در فرآیند پیشرفت و آبادانی مناطق محروم را رویکرد مهم فعالیت های بنیاد علوی در سال جاری ذکر کرد و گفت: این بنیاد سعی می کند برنامه های خود را به گونه ای در مناطق محروم اجرا کند که نتیجه نهایی آن جلب مشارکت بیشتر مردم در فرآیند توسعه و اشتغالزایی و محرومیت زدایی در بخشهای مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره باشد.

مدیر عامل بنیاد علوی کشور گفت: مشارکت در احداث و بازسازی منازل و تامین جهیزیه و تسهیلات ازدواج مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) دیگر رویکرد مهم فعالیت های این بنیاد است و افرادی که دارای شرایط این خدمات هستند بعد از معرفی از تسهیلات مناسب بهره مند می شوند.

وی تصریح کرد: همچنین این بنیاد با پرداخت تسهیلات در بخش های خرد و خانگی بستری فراهم می کند که افراد جویای کار به اشتغال پایدار دست یابند و اشتغال خود را توسعه دهند.

خاوئی گفت: همچنین بنیاد علوی بر اساس تفاهمنامه مشترک با کمیته امداد امام خمینی(ره) در راستای سلامت مادران، زنان باردار و شیرده که دچار سوءتغذیه هستند را شناسایی و از طریق تامین بسته های تغذیه ای مناسب از آنان حمایت می کند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3254 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: