رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد خبر دادحضور گناباد در سومین جشنواره فرهنگ ملل

دسته: گردشگری
سه شنبه - 29 فروردین 1396
حضور گناباد در سومین جشنواره فرهنگ ملل

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گناباد گفت : در راستای معرفی هرچه بیشتر ظرفیتهای گردشگری شهرستان گناباد، اقامتگاه بومگردی قوامیه به نمایندگی از شهرستان گناباد در این رویداد بین المللی حضور یافت.

جشنواره فرهنگ مللبه گزارش گنابادنیوز ، علیرضا شناسایی افزود: سومین جشنواره فرهنگ ملل با هدف معرفی فرهنگ و هنر کشورهای مختلف توسط دانشجویان خارجی دانشگاه فردوسی مشهد و با شعار “نوید صلح و دوستی” و در راستای ویژه برنامه های مشهد ۲۰۱۷ با حضور سفرای عراق، افغانستان و تاجیکستان و ۳۰ مهمان خارجی از ۲۱ کشور جهان، روز دوشنبه ۲۸ فروردین ماه طی مراسمی در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شد.

وی گفت : علاوه بر سفرای کشورهای عراق و افغانستان و تاجیکستان، سرکنسول کشورهای ترکیه، عراق و افغانستان در مشهد، رئیس دفتر نمایندگی کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در مشهد، روسای دانشگاههای بغداد و بصره و دبیر دوم سفارتخانه های اندونزی و کره جنوبی هم در این مراسم شرکت داشتند.

مهدی ذوالفقاری مسئول اقامتگاه های بومگردی گناباد  با بیان اینکه گناباد در حوزه بومگردی از جایگاه بالایی در استان برخوردار می باشد، حضور اقامتگاه های بومگردی شهرستان در این رویداد فرهنگی را فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیتهای گردشگری گناباد به دانشجویان خارجی دانست.

وی گفت تاکنون مجوز احداث ۸ اقامتگاه بومگردی در شهرستان گناباد صادر شده است که نخستین اقامتگاه در بهمن ماه سال گذشته با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور در روستای ریاب افتتاح شد.

سومین جشنواره فرهنگ ملل دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد  در تاریخ ۲۸و ۲۹ و ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ با حضور دانشجویان بین المللی از ۲۱ کشور جهان برگزار می شود

 

روابط عمومی اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گناباد

 

جشنواره فرهنگ ملل

جشنواره فرهنگ ملل

جشنواره فرهنگ ملل

جشنواره فرهنگ ملل

جشنواره فرهنگ ملل

جشنواره فرهنگ ملل


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2967 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: