مدیر آموزش و پرورش گناباد اعلام کرد،اهدای ۵۵۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند از ابتدای سال تحصیلی

دسته: اجتماعي , دسته‌بندی نشده
پنجشنبه - 9 بهمن 1399
اهدای ۵۵۰ تبلت به دانش آموزان نیازمند از ابتدای سال تحصیلی

مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: 250 تبلت تا کنون میان دانش‌آموزان نیازمند شهرستان توزیع شده و تا پایان بهمن ماه نیز 300 تبلت دیگر خریداری و توزیع خواهد شد.

حسین احمدی مدیر آموزش و پرورش گناباد در گفتگو با پایگاه خبری گناباد اظهار کرد: استقبال دانش آموزان کلاس‌های اول و دوم ابتدایی از برگزاری حضوری کلاس‌های درس از آغاز بهمن ماه حدود ۴۰ درصد بوده است که این رقم برای هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش به ۷۰ درصد می‌‍رسد.

وی با بیان اینکه با همکاری حوزه فناوری اطلاعات تمامی مدارس شهرستان به زیرساخت‌های لازم برای ارئه آموزش‌های مجازی دسترسی پیدا کرده‌اند افزود: دانش آموزان شهرستان عملکرد بسیار خوبی در کنکور سراسری، امتحانات نهایی، جشنواره خوارزمی و المپیادهای علمی داشته‌اند.

مدیر آموزش و پرورش گناباد با تقدیر از اولیا دانش آموزان که در ایام شیوع ویروس کرونا نقش پررنگی در بهبود کیفیت ارائه آموزش‌های مجازی داشته‌اند بیان کرد: امسال با وجود شرایط خاص موجود با افزایش چهار درصدی ثبت نام دانش آموزان رو به رو بوده‌ایم.

احمدی با تاکید بر توسعه رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش و به دنبال آن کسب جایگاه دوم استان در برنامه توسعه متوازن افزود: آموزش و پرورش گناباد عملکرد بسیار خوبی در جذب دانش آموزان بازمانده از تحصیل داشته است.

وی با اشاره به ثبت‌نام ۷۰۰ نوآموز در طرح پوشش ملی پیش دبستانی گفت: تا مهرماه سال آینده قریب ۵۰ کلاس درس به مجموعه کلاس‌های درس شهرستان افزوده خواهد شد.

احمدی مشارکت خیرین در شهرستان گناباد را بسیار خوب توصیف کرد و گفت: در راستای پوشش حداکثری آموزش‌های مجازی با همت خیرین نیک‌اندیش ۲۵۰ تبلت تا کنون میان دانش‌آموزان نیازمند شهرستان توزیع شده و تا پایان بهمن ماه نیز ۳۰۰ تبلت دیگر خریداری و توزیع خواهد شد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3027 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
امیرمحمد فرامرزئ این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه 12 بهمن 1399 - 0:26 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دیدگاه شما …من کلاس پنجم هستم ونیازمند نه گوشی نه تبلت دارم از درسهام جا موندم بیلند مدرسه اشرفئ اصفهانئ از مسولین تقاظا دارم رسیدگئ کنند باتشکر