تزریق اولین دوز واکسن کرونا به کادر درمان

دسته: دانشگاه ها
دوشنبه - 27 بهمن 1399
تزریق اولین دوز واکسن کرونا به کادر درمان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: اولین دوز واکسن کرونا به گناباد رسیده و واکسینه کردن 15 نفر از کادر درمان آغاز شده است.

جواد باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد در گفتگو با پایگاه خبری گناباد اظهار داشت:طرح سراسری واکسیناسیون علیه بیماری کووید ۱۹ امروز در منطقه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی گناباد آغاز شد.
وی افزود: در مرحله اول این طرح ۱۵ نفر از پزشکان و پرستاران و پرسنل بخش های ICU که بیشتردر معرض خطر هستند واکسینه خواهند شد و به تدریج و با ورود تعداد بیشتر واکسن، سایر گروه های هدف در حوزه تحت پوشش دانشگاه نیز این واکسن را دریافت خواهند کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد تاکید کرد: که هیچ چیزی نمی‌تواند به اندازه پیشگیری مانع از انتشار این ویروس شود و از همه مردم درخواست دارم تا زمانی که درمان کامل و موثر و یا واکسیناسیون سراسری در کشور اتفاق نیافتاده همچنان دستورالعمل های بهداشتی از جمله زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را با جدیت انجام دهند و از هرگونه دورهمی بپرهیزند تا انشاالله هرچه سریعتر شاهد ریشه کنی و از بین رفتن این بیماری منحوس در کشورمان و دنیا باشیم.

باذلی اظهار داشت: در حال حاضر ۱۹ نفر با تست مثبت کرونا در بیمارستان علامه بهلول در حال درمان می باشند و براساس آخرین اعلام وضعیت گناباد در وضعیت زرد قرار دارد.

تزریق واکسن کرونا به دکتر فرهنگ سلطانی کادر درمان بیمارستان علامه بهلول ۲۶بهمن ماه۱۳۹۹

نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3005 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: