آتش سوزی خودرو و منزل در گناباد + تصاویر

دسته: اسلایدر , دسته‌بندی نشده , شهری , گالری عکس , گزارش تصویری
جمعه - 27 فروردین 1400
آتش سوزی خودرو و منزل در گناباد + تصاویر

در پی وقوع آتش‌سوزی خودرو سواری (اردی) در پارکینگ منزل مسکونی با سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شدکه بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی،به محل حادثه در قنبرآباد اعزام شدند که با حضور به موقع آتش‌نشانان حریق مهار شد.

رضا رجب نژاد مسئول اداره اتش نشانی شهرداری گناباد گفت: با حضور اتش نشانان در محل حادثه،اهالی اعلام کردند تعدادی از افراد ساکن در این آپارتمان دوطبقه (پنج واحدی) مبحوس شده اند که نیروهای آتش نشانی به سرعت وارد عمل شدند و پس از قطع برق و گاز ،با استفاده از تجهیزات،خود را به کانون آتش رساندند و توانستند در کوتاه ترین زمان ممکن آتش را مهار کنند.

وی ادامه داد:باتوجه به بزرگی آتش سوزی گروه دیگری از اتش نشانان به محل اعزام و به نجات دو کودک محبوس شده در طبقه دوم سریعا وارد عمل و به محل امن منتقل شدند، پس از اطفای کامل حریق سایر افراد محبوس شده به پایین منتقل گردیدند.

وی تصریح کرد: در این حادثه راننده ماشین از ناحیه دست دچار سوختگی شد که با حضور تکنسین‌های اورژانس اقدامات پزشکی به وی در محل ارائه شد و نیروهای آتش‌نشانی پس از ایمن‌سازی و لکه‌گیری محل آتش سوزی به ماموریت خود پایان دادن.

رجب نژاد با اشاره به اینکه علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: این آتش سوزی موجب خسارت به خودرو و دود گرفتگی منزل شد.

مسئول آتش نشانی گناباد از همه شهروندان تقاضا نمود در هنگام چنین حوادثی از تجمع خود داری نموده تا آتش نشانی و سایر دستگاه های امداد رسان بتوانند به نحو مطلوب ماموریت خود را انجام دهند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2967 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: