داستان بالگرد اورژانس هوایی گناباد چیست؟

دسته: دانشگاه ها , دسته‌بندی نشده
پنجشنبه - 23 اردیبهشت 1400
داستان بالگرد اورژانس هوایی گناباد چیست؟

بالگرد تخصصی اورژانس هوایی گناباد به سمت تهران پرکشید و هنوز به آشیانه برنگشته است.

به گزارش پایگاه خبری گناباد، چند روز قبل بود که در تلگرام بحث رفتن بالگرد اورژانس هوایی گناباد مطرح شد ولی کسی به آن واکنشی نشان نداد تا این که روز بعد بالگرد تخصصی اورژانس هوایی گناباد به سمت تهران حرکت می کند و همچنان از برگشت آن به آشیانه خبری نیست.

بالگرد تخصصی اورژانس هوایی گناباد

داستان گویا به این شکل بوده که چند روز قبل شرکت آوی سلامت طی نامه ای به دانشگاه علوم بزشکی گناباد اعلام می کند بالگرد دچار نقص است و باید برای تعمیرات به تهران منتقل شود که پیگیری های دانشگاه حکایت از حرف دیگری دارد.

باذلی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دستور پرواز نکردن بالگرد را صادر می کند ولی از تهران دستور می رسد بالگرد را منتقل کنند که بالافاصله باذلی درخواست برگزاری شورای تامین می دهد و محمد صفایی را در تهران در جریان ماجرا می گذارد.

صفایی خود را به وزیر بهداشت می رساند و از او دستور برگشت بالگرد را می گیرد ولی آنچه در فضای مجازی مطرح است این نکته بوده که بالگرد گناباد به دستور کولیوند رئیس اورژانس کشور قرار است به ایلام فرستاده شود.

پیگیری ها ادامه دارد که روز بعد بالگرد اورژانس هوایی طبس که از مدل (بل۲۰۵) می باشد به گناباد منتقل می شود و در پد هوایی بیمارستان بهلول می نشیند.

رسانه های شهرستان هم در این ۲۴ ساعت با زدن مطالب مختلف اعتراض مردم را به گوش مسئولین می رساند و در همین بین حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد بیانیه ای صادر و اعتراض شدید به انتقال بالگرد می کند.

حامد قربانی فرماندار گناباد نیز اعلام می کند موضوع تعطیل شدن پد هوایی گناباد شایعه است و بالگرد جایگزین مستقر شده و مردم برای کسب اطلاع به دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کنند.

بالگرد اورژانس هوایی طبس که به گناباد آمد

در این مدت مسئولین گناباد به جد معتقد هستند بالگرد برای تعمیرات به تهران رفته و بعد از مدتی بازخواهد گشت.

دو سئوال در ذهن مردم همچنان بی پاسخ مانده است، اول این که چه مدت زمانی تعمیرات به طول خواهد انجامید تا بالگرد زرد رنگ گناباد برگردد؟ دوم اگر بالگرد طبس که به گناباد منتقل شده بر اثر پیگیری مسئولین این شهر برگشت داده شود وضعیت اورژانس هوایی گناباد چه خواهد شد؟


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3027 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضوانه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 25 اردیبهشت 1400 - 0:16 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا مسئولین این شهرستان ازمرکز موضوع راپیگیری نمیکنند و زورشان به مردم مظلوم ومحروم طبس رسیده است ماهم تاآحر پای برگشت بالگردمون به طبس هستیم