انتقاد ساده ای که عضو شورای شهر را بر افروخت

دسته: دسته‌بندی نشده
یکشنبه - 26 اردیبهشت 1400
انتقاد ساده ای که عضو شورای شهر را بر افروخت

در پی انتقاد خبرنگار پایگاه خبری گناباد در کانال تلگرامی این رسانه باعث برافروخته شدن عضو شورای شهر و توهین به این خبرنگار شد.

به گزارش پایگاه خبری گناباد، ۲۱ اردیبهشت ماه بود که شهروندان با ارسال تصاویری از شسته شدن میدان قصبه شهر توسط ماشین آتش نشانی به همراهی یکی از اعضای شورای شهر که خود را کاندید دور بعد کرده گلایه های را به این پایگاه خبری ارسال کردند.

خبرنگار پایگاه خبری گناباد نیز در کانال تلگرامی این رسانه با نوشته جمله ” شوی تبلیغاتی کادیداری شورای شهر با آب گل” انتقادی به اقدام این کاندیدا را رسانه ای میکند.

روز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه این عضو شورای اسلامی شهر با حضور در محل کار این خبرنگار اقدام به فحاشی کرده و با صدای بلند اعلام می کند چرا از من انتقاد کرده ای

این رفتار غیر قانونی عضو شورای شهر باعث شد تا جامعه خبری گناباد به صورت یکپارچه از خبرنگار پایگاه خبری گناباد با راه اندازی هشتک #نه-به-تهدید- خبرنگار اعتراض خود را اعلام کنند.

موضوع اهانت به خبرنگار گنابادی پا را از شهرستان فراتر می گذارد و خبرنگارات استانی نیز به حمایت از این خبرنگار برمی خیزند و با هشتک #یاسر-تنها- نیست از او حمایت می کنند.

رسانه های کشوری مانند خبرگزاری تسنیم و روزنامه خراسان نیز در همین خصوص گزارش و یادداشت هایی را کار می کنند.

مجموعه خبری پایگاه خبری گناباد خواستار رسیدگی جدی به این موضوع از سوی مسئولان گناباد است تا این رفتارها باب نشود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 2967 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: