دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضویمنشور امر به معروف و نهی از منکر انتخابات آماده شده است

دسته: فرهنگي
شنبه - 1 خرداد 1400
منشور امر به معروف و نهی از منکر انتخابات آماده شده است

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی گفت: منشور امر به معروف و نهی از منکر برای کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهیه شده تا منکرات را کم و معروفات را افزایش دهیم و خدمت به مردم بالاترین معروفات است.

علی اکبر افراسیابی در جلسه ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد در محل سالن شهدای دولت فرمانداری اظهار داشت: امر به معروف و نهی از منکر یکی از وظایف جامعه اسلامی بوده که اگر امر به معروف و نهی از منکر از جامعه رخ بربندد یا در آن پیاده شود سعادت و شقاوت در پی خواهد داشت.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی تصریح کرد: قانون امر به معروف و نهی از منکر در سال ۹۴ مصوب و در سال ۹۵ ابلاغ شده گر چه ستاد از سال ۷۱ تشکیل و فعال بوده است و وظیفه ما احیای ستاد امر به معروف و نهی از منکر است.

افراسیابی با اشاره به انتخابات پیش ور عنوان داشت: منشور امر به معروف و نهی از منکر برای کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهیه شده  تا منکرات را کم و معروفات را افزایش دهیم و خدمت به مردم بالاترین معروفات است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی تاکید کرد: تمامی مدیران ادارات رئیس ستاد امربه معروف و نهی از منکر آن دستگاه هستند و باید سیاست‌های ستاد را پیاده کنند.

افراسیابی خاطرنشان کرد: راه اندازی ۲۰ هزار شورای امر به معروف و نهی از منکر در سطوح مختلف در سطح استان از برنامه‌های ماست که این کار بسیار بزرگی است که باید آموزش‌ها و توانمندسازی را انجام دهیم.

سازماندهی ۷۰۰ نفر در گروه طلایه داران

علی ابراهیم زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد نیز در این نشست اظهار داشت: طی یک سال گذشته توانسته‌ایم سازماندهی و آموزش شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در ۸۰ مسجد، ۶۰ اداره، ۱۲ بانک، ۱۲۰ مدرسه، ۹ اتحادیه و ۴ کارخانه انجام و احکام صادر شده است.

وی افزود: ۱۴ گروه طلایه‌دار در قالب ۱۴ محله و با حضور ۷۰۰ نفر تشکیل شده که چهارشنبه شب‌ها گشت‌های مشترکی با نیروی انتظامی دارند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان گناباد خاطرنشان کرد: ۲۰ هزار ماسک حفاظتی توسط گروه طلایه داران به صورت رایگان توزیع شده،۷ سری جهیزیه توسط خیرین توزیع و ۲ خانه محرومین را بازسازی کرده‌ایم.

ابراهیم زاده ادامه داد: کمک هزینه تحصیلی به خانه‌های نگهداری کودکان بی سرپرست داشته‌ایم و ۲ مرحله توزیع سبد معیشتی و توزیع ۱۰۰۰ پرس غذای گرم را انجام داده‌ایم.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3174 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: