کمبود کپسول گاز در گناباد شهروندان را دچار دردسر کرده است

دسته: دسته‌بندی نشده , شهری
دوشنبه - 28 تیر 1400
کمبود کپسول گاز در گناباد شهروندان را دچار دردسر کرده است

طی چند روز گذشته مردم شهرستان گناباد با درب بسته محل توزیع کپسول گاز جواب " گاز نیست" روبه‌رو می‌شوند.

طی چند روز گذشته مردم شهرستان گناباد با درب بسته محل توزیع کپسول گاز و جواب “گاز نیست” روبه‌رو می‌شوند. برای پیگیری به محل توزیع کپسول گاز رفتیم که مردم در پشت درب جمع شده بودند.

یکی از افرادی که در این محل حضور داشت می‌گوید: من شغلم ایزوگام کاری است و این فصل سال وقت کار کردن ما می‌باشد ولی به دلیل نبود کپسول گاز نتوانسته‌ام کار کنم.

یکی دیگر از افراد حاضر در این محل بیان کرد: من کارم جوشکاری ساختمان است و برای برش‌کاری نیاز به کپسول گاز دارم که متاسفانه نبود گاز کار من را با مشکل روبه‌رو کرده که هر روز خسارت می‌خورم.

فرد دیگری نیز عنوان کرد: مدتی است که با مشکل مشابهی در این زمینه روبه‌رو هستیم و هر روز منتظریم اوضاع بهبود پیدا کند اما همچنان با یک پاسخ ثابت روبه‌رو هستیم مبنی براینکه موجودی نداریم.

برای پیگیری این مشکل که به مطالبه مردم گناباد تماسی با مدیر روابط‌عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه تربت‌‌حیدریه داشتیم.

علی نیرویی مدیر روابط عمومی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه تربت‌حیدریه اظهار داشت: این مشکل به ما منتقل شده و پیگیری‌های لازم را نیز داشته‌ایم، مشکل پیش آماده مربوط به یکی از شرکت‌های توزیع است که اخطارهای لازم به آن داده شده است.

وی افزود: این شرکت به کمیته تخلفات معرفی شده تا بررسی‌های لازم برای این موضوع صورت گیرد ولی برای رفع این موضوع از یکی دیگر از شرکت‌ها گاز تامین شده و به شهرستان منتقل شده که امروز این مشکل رفع می‌شود.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3005 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: