احداث پست فوق توزیع گناباد نهایی شد

دسته: صنعت و معدن
دوشنبه - 4 مرداد 1400
احداث پست فوق توزیع گناباد نهایی شد

تعداد روزهای آفتابی در شهرستان گناباد بسیار زیاد است و همین مسئله زمینه خوبی برای تولید برق خورشیدی مهیا کرده است.

محمد صفایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:۱۳۰ میلیارد تومان تامین اعتبار برای احداث پست جدید برق در گناباد با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی، توانیر و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تامین شده است.

وی افزود: مقرر شده مبلغ ۱۳۰ میلیارد تومان، به میزان ۴۵ درصد سهم شرکت شهرک‌های صنعتی، ۴۰ درصد توانیر و ۱۵ درصد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، برای احداث پست فوق توزیع جدید در شهرستان گناباد تامین اعتبار صورت گیرد‌.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: چندی قبل نیز در نطقی در مجلس شورای اسلامی نیز به وزیر نیرو تذکر دادم که این پست برای گناباد حیاتی است و وزارت نیرو باید سریع‌تر کار خود را شروع کند.

صفایی عنوان کرد: البته در حال مذاکره با سرمایه گذار برای تولید برق خورشیدی در شهرستان نیز هستیم زیرا تعداد روزهای آفتابی گناباد برای این کار بسیار خوب است.

وی در خصوص برق پروژه فروسیلیس گناباد نیز اظهار کرد: برق مصرفی این پروژه برابر برق مصرفی خانگی و صنعتی گناباد است که با رایزنی‌های صورت گرفته شرکت توانیر موافقت خود را با تامین برق آن اعلام نموده است.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3005 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: