تکمیل مصلی۱۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

دسته: دسته‌بندی نشده
دوشنبه - 4 مرداد 1400
تکمیل مصلی۱۸ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مصلی شهرستان گناباد در زمره پروژه‌های نیمه تمامی است که برای تکمیل خود نیازمند ۱۸ میلیارد تومان اعتبار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی نسب امام جمعه گناباد  اظهار داشت:  اگر نماز جمعه‌ها به دلیل کرونا تعطیل بود اما ستاد نماز جمعه تعطیل نبوده و در طرح‌هایی مانند مواسات و همدلی کار کرده‌اند که به طور مثال فقط در دو سال گذشته ۳۴ هزار بسته معیشتی در شهرستان گناباد توزیع شده است.

صادقی نسب با اشاره به پروژه ساخت مصلی جدید گناباد عنوان کرد: چندین سال است کمک‌های دولتی برای ساخت مصلی نداریم و کارها با کمک‌های مردمی انجام می‌شود.

وی درباره پیگیری برخی مباحث شهرستان نیز اظهار داشت: با فرماندار و نماینده شهرستان هماهنگ هستیم و خیلی از پروژه‌ها و مباحث را در سطح استانی و ملی پیگیری کرده‌ایم.

صادقی‌نسب با انتقاد از عملکرد برخی نهادهای فرهنگی بیان داشت: برخی نهادهای فرهنگی به قدری مشکل بودجه‌ای دارند که حتی یک جایزه مسابقه را نمی‌توانند بدهند که ما از دفتر امام جمعه مشارکت کرده‌ایم؛ باید فکر چاره‌ای از سوی دولت برای این نهادها برداشته شود.

۱۸ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل مصلی نیاز است

حسن باقرزاده؛ مسئول ستاد نماز جمعه گناباد اظهار داشت: فاز اول مصلی جدید آماده افتتاح است و همه افراد در ساخت مصلی جدید کمک کرده‌اند، از نظر حجم کار و سازه کمتر این چنین پروژه‌ای داریم تاکنون این پروژه به صورت کلی ۶۵ درصد پیشرفت کار داشته و از ابتدای شروع آن ۵۲۰ میلیون تومان کل کمک‌های دولتی بوده در صورتی که ۴ میلیارد تومان برای این پروژه تاکنون هزینه شده و برآورد این است که ۱۸ میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه اعتبار نیاز باشد.

مسئول ستاد نماز جمعه شهرستان گناباد تصریح کرد: در سال گذشته ۲۰ هفته نماز جمعه برگزار شد که بیش از ۱۵۰۰ نفر در هر نماز جمعه شرکت کردند، میانگین سنی ستاد نماز جمعه گناباد ۶۸ بوده که ما آن را به ۵۲ رسانده‌ایم.

باقرزاده درباره فعالیت ستاد نماز جمعه در رزمایش موسات و همدلی نیز بیان داشت:۱۲۲ روستا غذای گرم و سبد کالا توزیع شد که در ۴۲ روستا تمامی افراد غذای گرم و یا سبد معیشتی دریافت کردند.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3005 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: