شهردار روشناوند استعفا داد/ دخالت‌های عضو شورای شهر دلیل استعفای شهردار

دسته: پسکلوت , شهری
سه شنبه - 16 شهریور 1400
شهردار روشناوند استعفا داد/ دخالت‌های عضو شورای شهر دلیل استعفای شهردار

شهردار روشناوند گناباد به دلیل دخالت های عضو شورای شهر استعفا داد.

شهرداری شهر روشناوند گناباد از ابتدای سال ۱۴۰۰ شروع به فعالیت کرده و شورای اسلامی این شهر سعید خواجه را به عنوان اولین شهردار خود معرفی کرده است.

شورای اسلامی دوره ششم شهر روشناوند نیز با بررسی برنامه‌های خواجه او را در این سمت ابقا کرد ولی شهردار روشناوند روز گذشته در حاشیه بازدید خبرنگاران از این شهر پس از گذشت ۶ ماه از شروع به کار استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر روشناوند کرد.

سعید خواجه شهردار روشناوند دلیل این استعفا را دخالت‌ها و تهمت‌های یکی از اعضای شورای شهر اعلام کرد و بیان داشت: من شهرداری روشناوند را با صفر تحویل گرفتم و در این مدت تلاش‌های زیادی برای بهتر شدن شهر انجام دادم  اما آبرویم از هر چیزی مهم‌تراست و دیگر تحمل اینگونه تهمت‌ها را ندارم.

یداله شریفی رئیس شورای اسلامی شهر روشناوند  اظهار داشت: از استعفای شهردار شوکه شده ایم زیرا ایشان هیچگونه صحبتی با ما نداشته و در نشست خبری روز گذشته خود این استعفا را به ما تحویل دادند.

وی ادامه داد: برای پذیرش استعفای شهردار باید ۴ رای موافق از شورا کسب شود که در حال حاضر ۴ عضو شورا مخالف این استعفا هستند و با آن موافقت نخواهند کرد زیرا از عملکرد شهردار رضایت دارند.

پیگیری  حکایت دارد که دلیل اختلاف عضو شورای شهر روشناوند با خواجه شهردار عدم سکونت ایشان در شهر روشناوند و استفاده از ماشین شهرداری برای رفت‌وآمد می‌باشد.


نوشته شده توسط:خبرنگار2 - 3027 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: