ارتباط با ما

جهت ارتباط با ما و ارسال خبر می توانید از ایمیل gonabad.news@yahoo.com و یا ایدی gonagramadmin تلگرام و یا شماره تماس سردبیر سایت اقای یاسر سالاری ۰۹۱۵۲۵۰۷۴۹۵ استفاده نمایید.

 

نام و نام خانوادگی (گزینه الزامی):

پست الکترونیک:

شماره تماس:

موضوع:

پیغام:

از ابتدا هدف از ایجاد این سایت معرفی شهرستان و توانایی های آن، ایجاد ارتباط موثر بین نخبگان مسئولان اساتید و دانشجویان شهرستان و  ارائه نظرات طرح ها و پیشنهادات کلیه افراد دغدغه مند در مسیر پیشرفت و توسعه شهرستان بوده است.

و این مهم بدون حسن توجه شما عزیزان محقق نمی شود. پذیرای اخبار مطالب طرح ها انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

شما بازدید کننده محترم بوسیله روش های ذیل می توانید با ما در ارتباط باشید یا اخبار و مطالب خود را برای ما بفرستید.

ارسال خبر برای سایت:

برای ارسال خبر به سایت بهترین روش استفاده از ایمیل (یاهو) ما که در ذیل آورده شده است می باشد. چون به راحتی می توانید عکس ها و یا فایل خبر خود را ضمیمه(attach) کنید.

از طریق صفحه ارسال خبر (موجود در لیست بالای صفحات) می توانید متن اخبار و مطالب خود ، همچنین نظراتی که تمایل دارید فقط بدست مدیریت سایت برسد را ارسال نمایید.

همچنین می توانید بوسیله پیام کوتاه و یا تماس تلفنی اخبار خود را به ما منتقل کنید.

مطمئن باشید سایت امین مطالب و نظرات شما خواهد بود و بدون جهت گیری مغرضانه در صورت صحت مطالب و عاری بودن از توهین و افترا به افراد و گروه ها آن را منتشر خواهد کرد. در صورت علاقه به انتشار اخبار و مطالب با نام نویسنده آن را در پیام یا ایمیل خود ذکر نمایید.

شما هم می توانید نویسنده این سایت باشید.
منتظر اخبار و مطالب زیبای شما هستیم.

 پایگاه خبری شهرستان گناباد


دیدگاه ها
غفوری کاخکی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه 10 آبان 1389 - 6:59 ب.ظ

ضمن عرض سلام و ادب خدمت مدیریت محترم سابت.از زحماتی که در بخش خبررسانی شهرستان می کشید به سهم خود بعنوان یک شهروند کاخکی سپاسگزارم.امیدوارم خبر رسانی شهرها و روستاهای حومه شهرستان که جزئی ازیک خانواده هستند مد نظر حضرتعالی بیش از گذشته باشد .بنده آمادگی خود را برای گزارشات سفارشی یا همکاری افتخاری با آن پایگاه خبری در موضوعات شهر و روستاهای تابعه بخش کاخک اعلام مینمایم.ضمنا”آدرس وبلاگ جهت استفاده بعنوان یک منبع خبری تقدیم میگردد.منتظر نظرات شما خواهم بود.nemat50.blogfa.com